אשה לפני ניתוח פלסטי (צילום: esolla, Istock)
בוטוקס זה רגוע לעומת מה שיש כאן | צילום: esolla, Istock
העולם התקדם טכנולוגית, שזה אחלה והכל, אבל זה גם מאפשר כל מיני דברים מוזרים. בכל תרבות יהיו את האנשים האלה שהופכים את עצמם לנמר, אבל יש ניתוחים הזויים שהם גם ממש נפוצים. הנה 9 ניתוחים פלסטיים מוזרים ולא הכרחיים שעברו כבר אלפי אנשים ברחבי העולם.

>> כבר עשיתם לנו לייק בפייסבוק?

1. שינויי קווי כף היד

אתם מאמינים בגורל? במקומות בהם יש תרבות ענפה של קריאת העתיד בכף היד, לא מן הנמנע שאנשים ינסו לשנות את קווי כף היד שלהם כדי לזכות בגורל טוב יותר. הניתוח לוקח 15 דקות, נעשה באמצעות אזמל חשמלי ומאפשר לשנות בין 5-10 קווים על כף היד. אם עד כה האמינות של הפרקטיקה הזאת היתה שנויה במחלוקת, אחרי שהמציאו ניתוח בתחום כבר אפשר לקבוע שמדובר בשטויות. לפחות בחלק המקרים.

* צילום: thedailybeast.com

2. שינוי צבע העיניים

אם חשבתם שעדשות מגע בצבע הן היסטריות, חכו עד שתכירו את הניתוח המשוגע הבא. מה שקורה בניתוח הזה הוא שמשתילים קשתית מלאכותית בתוך העין. זה ממש כמו עדשות מגע מלאכותיות, רק שמשתילים אותן בתוך העין באופן קבוע. נשמע קריפי? גם אנחנו חושבים, אבל לפחות זה לא דורש ניתוח מסובך, רק חתך קטן אחד.

ניתוח צבע העיניים (צילום: BrightOcular)
כמו עדשות רק מושתל בתוך העין | צילום: BrightOcular

3. מתיחת כפות רגליים

אם אתם לא מרוצים מכפות הרגליים שלכם, או מרגישים שהן קצת עקומות, גם לזה יש פתרון. פשוט תבקשו מהרופא הפלסטיקאי שלכם לשאוב קצת שומן מהבוהן שלכם, אנחנו בטוחים שהוא יסכים. בנוסף לכך, ניתן גם לקצר את האצבעות במידת הצורך. אגב, יש הרבה נשים שעושות את זה כדי להיכנס לנעלי עקב בקלות. הרמנו גבה.

* צילום: oddee.com

4. השתלת שפם

איך זה שלכל הגברים מסביבכם יש זקן מרשים ושפם עבות, ורק לכם יש פלומה? גם מי שלא שעיר מספיק יכול לפתור את הבעיה וליהנות משפם מעורר קנאה. הניתוח הולך ככה, רופאים לוקחים רקמות עשירות בזקיקי שערה ממקום שעיר בגוף, ומשתילים אותה מעל לשפה העליונה. רק אל תשאלו מאיפה השיער הזה הגיע.

משופם עם כובע (צילום: istockphoto)
כי שפם זה מושלם | צילום: istockphoto
עוד ב-mako בריאות:
>> לא תמימה: האם מדובר בטבעונות או בהפרעת אכילה?
>>  דברים שרק רופאים יודעים: המדריך המציאותי לרופא בישראל 
>> לכעוס פחות: זו הדרך האמיתית להיות מאושרים

5. בוטוקס לשחקני פוקר

אתם מרגישים שאתם שקופים מדי? קצת בוטוקס יטפל בזה בקלות, וימחק לכם את הבעות הפנים המיותרות. הבעיה היא שאם תרצו לגרום למישהו לאהוב אתכם, זה יהיה קשה בלי הבעות פנים. למזלכם, הפוקר-טוקס מתפוגג לאחר 3-4 חודשים, אז עוד יש סיכוי לחיי האהבה שלכם.

פרצוף פוקר (צילום: Cressida studio, Shutterstock)
מה נעשה? יש כאלה שזה חשוב להם | צילום: Cressida studio, Shutterstock

6. הרמת שפתיים

הרמת שדיים כבר יש, וגם הרמת פנים זה דיי נפוץ, אבל הרמת שפתיים זה משהו די חדש. מסתבר שבאסיה לא מרוצים מצורת השפתיים שלהם, ולכן הם עושים ניתוחים להרים את פינות השפתיים כלפי מעלה. לפחות הם נראים הרבה יותר שמחים עכשיו, זה גם משהו.

7. הרמת עפעפיים כפולה

אנחנו לא מדברים על הניתוח הרגיל להרמת עפעפיים, אלא על ניתוח שנפוץ באסיה ובו חותכים את השכבה החיצונית של העפעפיים ומעגלים אותה, כדי לשוות מראה של עיניים מערביות. בפועל, לאחר הניתוח, העפעפיים נראים פחות נפוחים, ומופיע בהם קפל.

8. יצירת גומות חן

רוצים חיוך חינני? לכו למנתח הפלסטי הקרוב שיצור לכם גומות חן בלחיים. מה שנועד להיות תוספת חיננית, או טעות יפה של הטבע, הופך להיות יותר ויותר נחשק על ידי פשוטי העם חסרי הגומות. תעשו מה שתעשו, הגומות הטבעיות יישארו יפות יותר.

החיוך הכי חינני שיש (צילום: Shutterstock/Roman Samborskyi)
כי מי לא רוצה גומות חן? | צילום: Shutterstock/Roman Samborskyi

9. הארכת גפיים

לנמוכים קשה יותר בחיים, אין לנו ספק, אבל האם כדאי לעבור ניתוח כואב ומסובך שכרוך בשבירת העצמות ברגליים? לא בטוח. מה שכן, יש בחור מניו יורק שגבה ב-15 סנטימטר בעקבות הניתוח הזה. הניתוח עצמו מסובך וכולל כמה וכמה שלבים של ניתוחים, וזה עולה 85 אלף דולר. זה באמת שווה בשביל רק 15 סנטימטר?

* צילום: inquisitr.com

(מקור)

>> הסוד לחיים ארוכים: 5 המאכלים הכי בריאים בעולם