חתונת ההדבקה", שגרמה לעשרות אורחים ומוזמנים לחלות בנגיף הקורונה כפי שפורסם לראשונה ב-mako, ממשיכה להסעיר את העיר דימונה, בה מספר החולים עומד היום על 138 בני אדם ועוד 1,033 תושבים בבידור.

כזכור, בני הזוג, שערכו את חתונתם באולם אירועים באופקים, גילו ימים ספורים אחרי החתונה כי אחת המוזמנות נשאה את הנגיף בלי ידיעתה, וכתוצאה מכך התרחשה הדבקת שרשרת, שנמשכה גם בשבת החתן שערכו המשפחות בבית הכנסת ובבתיהן.

עוד ב-mako בריאות:
>> "הכיתי באגרופים וברגליים על המכשיר"
>> רופאת עור: אלה 3 האזורים שאתם חייבים לסבן
>> פיתוח ישראלי: עגבנייה שנאבקת במחלות

"יש כעס גדול כלפי החתן", טוען אחד המוזמנים שהיה נוכח בחתונה, "לפחות 30 איש נדבקו בקורונה בגלל החתונה ולאחר מכן בשבת החתן. הרבה אנשים נשלחו לבידוד, לא יכולים ללכת לעבודה, ובכלל מצטערים שהלכו לחתונה ולשבת חתן. הוא אשם בכך שלא דחה את החתונה למועד אחר או שלפחות היה עורך חתונה מצומצמת של כמה עשרות מוזמנים ומבטל את השבת החתן בבית הכנסת ובבית שהוסיפו עוד אנשים רבים לבידוד או כאלה שנחרדו לגלות שיש להם קורונה".

לדברי נוכחים באירוע, היו בו כ-350 אורחים שכולם נשלחו, כאמור, לבידוד. חלקם עדיין ממתינים לתוצאות הבדיקות ועשרות התגלו כחיוביים למחלה, בהם החתן והכלה, בני משפחותיהם וחברים קרובים. החתן והכלה בשלבי החלמה כאשר אחת מבדיקותיהם חזרה שלילית בימים האחרונים.

החתן, שמעדיף לא לענות לשיחות טלפון בימים אלה, טוען בשיחות עם חבריו כי הוא מבין את הזעם כלפיו אבל לא היה יכול לדחות את החתונה שנקבעה חודשים רבים לפני תחילת המשבר.

"חטפתי פטיש בראש. אני לא מתאושש מכל הבלגן הזה. כל הזמן מזכירים בתקשורת את החתונה שלי. זה מבאס מאוד", אמר החתן, "שילמתי מחיר כבד מאוד. אני, אשתי, בני משפחה וחברים חלו בנגיף. אני יכול להבין את הזעם של האנשים ואני מצטער על מה קרה, אבל מי חשב שאורחת בחתונה תהיה עם קורונה? אנשים קצת מגזימים. זה לא משהו שיכולנו לצפות. אם הייתי יודע מראש שאני ואשתי, אורחים ובני משפחה יחלו במחלה, הייתי מבטל את החתונה. פעלנו על פי כל ההנחיות של משרד הבריאות".

כמו כן, סיפר החתן כי ניהל שיחת טלפון לא נעימה עם אחד מהאורחים בחתונה שהטיח בו "בגללך אני שבועיים בבידוד, לא הולך לעבודה וזה גורם לי לבלגן". אלירן עזרן, שהיה הדיג'יי באירוע עומד לצד החתן והכלה ואומר בשיחה עם mako כי אין לו כעס עליהם. "הייתי שבועיים בבידוד, אבל הם ממש לא אשמים, הם לא ידעו שיש חולת קורונה".