כבר סיפרנו לכם כאן על מעלליה של קדי קארן דיקמאייר, המוכרת יותר כ-"That Vegan Teacher", כוכבת הטיקטוק ששרה על טבעונות ומנסה לעודד מעבר לתזונה מן הצומח, בדרכים שנויות במחלוקת ותוך שימוש בשפה שלא תמיד מתאימה למי שקוראת לעצמה מורה.

בפעם האחרונה שדיקמאייר עלתה לכותרות זה היה בעקבות "וויכוח" רשת עם השף גורדון רמזי, שהגיב לפנייה שלה אליו לעבור לטבעונות בסרטון שהפך לויראלי; ומאז הספיקה דיקמאייר לפנות בקריאה דומה גם לשף המפורסם ג'יימי אוליבר. כעת עולה שמה של כוכבת הטיקטוק לכותרות שוב, אך מסיבה אחרת – היא נחסמה בטיקטוק וחשבונה הוסר.

חשבון הטיקטוק של "המורה הטבעונית הזו", שנחסם אתמול (שלישי), מנה טרם ההסרה כ-1.7 מליון עוקבים. הסיבה למחיקתו אינה וודאית, אך ככל הנראה קשורה לאחד הסרטונים האחרונים שהעלתה דיקמאייר בימים שקדמו לכך. בסרטון השנוי במחלוקות, התייחסה המורה לסרטון של יוטיובר בן 16 בשם טומי סימונס (TommyInnit) בו הוא מציג פרסים שזכה בהם, והשתמשה ברמיזות מיניות, תוך שהיא קוראת לו להציג את "הירקות והפירות" שלו לבנות. 

@ethantrace

Busted #thatveganteacher

♬ original sound - Ethan Trace

מי שכנראה גרם לחסימה הוא שחקן וכוכב רשת בשם איתן טרייס ששיתף את אותו סרטון בעייתי בחשבון הטיקטוק שלו והאשים את דיקמאייר בהטרדה מינית. לאחר החסימה העלה טרייס סרטון נוסף בו הוא חוגג את מחיקת חשבונה של דיקמאייר, ואומר לעוקביו "אחרי 5 חודשים ארוכים, ניצחנו במלחמה".

גלילה מהירה בחשבון של טרייס חושפת לא מעט סרטונים שמתייחסים ל"מורה הטבעונית הזו" בחודשים האחרונים, והוא ממש לא לבד. בחיפוש בטיקטוק נחשפים לא מעט עמודים שצוחקים על כוכבת הטיקטוק, מתחזים לה או מגנים אותה, אך בניגוד לחשבונו של טרייס שמונה מעל ל-2 מליון עוקבים, לרובם כמה אלפי עוקבים בודדים.

@ethantrace

WE DID IT! BYE, KAREN! #thatveganteacher

♬ original sound - Ethan Trace

דיקמאייר עצמה מתחזקת כמה חשבונות טיקטוק קטנים יותר תחת שמות דומים בהם היא ממשיכה להפיץ את מסריה, לצד ערוץ יוטיוב פעיל בו רשומים עשרות אלפי גולשים. בתגובה לחסימה, היא העלתה לאותו ערוץ סרטון באורך 23 דקות, בו היא מדברת על פרישתה ממערכת החינוך, וטוענת שחשבונה בטיקטוק נמחק בעקבות קבוצת בני נוער שנטפלה אליה, מכיוון שגרמה להם להרגיש אשמים על בחירתם לאכול בשר. בנוסף הצהירה בסרטון כי היא לא מתכוונת לעצור ותמשיך לפעול למען בעלי החיים.