חברת לייב ניישן ישראל, השלוחה הישראלית של ענקית המופעים בעולם מארצות הברית, שמנוהלת על ידי חברת בלוסטון של גיא בסר ושי מור יוסף, חוברת לאייל גולן ו"ליאם הפקות" ותנהל אותם אמנותית. גולן, שרק עכשיו נפרד ממנהלו ושותפו בני פרץ, ימשיך להיות מנוהל על ידי מנהלו הוותיק אודי גואטה, ומהצד השני יתווסף לניהול האמנותי לא אחר מאשר אסף אטדגי, מנהלו לשעבר של עומר אדם.

בגלל התקופה, מופעים מחו"ל לא יגיעו לישראל בזמן הקרוב, ולכן בלייב ניישן החליטו לפתח חטיבה חדשה - ים תיכונית. לשם כך הם גייסו אנשי תוכן מובילים, ביניהם אסף אטדגי, מכונת הלהיטים דורון מדלי ואורי סלעי - במאי, עורך ומקורבו של גולן כבר הרבה שנים, שינהלו יחד את האמנים הישראלים ויפיקו להם את המופעים בארץ. גולן הוא המצטרף הראשון לעסקה, והוא מקים חברה משותפת חדשה עם לייב ניישן לניהול אמניו, ביניהם גם נסרין קדרי

 
מי היוצרים שהגישו שירים לאירוויזיון? (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
חלק מהעסקה הגדולה. דורון מדלי | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

אבל מה עם איתי לוי? לאחרונה פרסמנו כי אחרי הפרידה העסקית של גולן ופרץ, איתי החליט להמשיך בניהולו של פרץ, ולכן הזמר לא ייכלל בחבורה החדשה.

מליאם הפקות נמסר: "אנו מתרגשים לקראת שיתוף הפעולה עם לייב ניישן, אשר יביא איתו שיתוף פעולה אדיר בין אייל גולן לתאגיד הענק לייב ניישן אשר מיוצג בישראל על ידי קבוצת בלוסטון הנחשבת לגדולה בישראל. שיתוף פעולה זה יביא לפרויקטים ייחודיים סביב אמני 'ליאם הפקות' בכלל ואייל גולן בפרט. יודגש כי תקום חברה משותפת 50% ליאם הפקות ו-50% בלוסטון נציגת לייב ניישן אשר מטרתה ניהול אמנים בזמר המזרחי בישראל".