אחרי חברות ארוכת שנים בין אייל גולן ובני פרץ ואינספור עסקים משותפים הכוללים חברות נדל"ן, חברות סולאריות וחברת ניהול האמנים "ליאם הפקות", השניים הסתכסכו לפני כשנה, ומאז הם נמצאים בתהליך של פרידה מקצועית. כעת משהגיעו לשלב חלוקת הנכסים, החלה המלחמה על הטאלנטים שמיוצגים ב"ליאם הפקות" – איתי לוי ונסרין קדרי.

אחרי החלפת האשמות מתוקשרת במיוחד, גולן ופרץ הגיעו כעת לשלב שבו כל אחד מהם טוען שהשני חייב לו עשרות מיליוני שקלים ולכן הם הצטיידו בעורכי הדין מהיקרים בישראל, ששכר טרחתם ינוע בין מאות אלפים למיליוני שקלים. ההליך הרשמי עבר לגישורו של שופט בית המשפט העליון בדימוס, יורם דנציגר, והוא מלווה בצעקות והחלפת מילים קשות בין השניים, כשברקע המידע הרב שלשניים יש זה על זה אחרי שותפות וחברות צמודה של שנים. 

הסכסוך בין אייל גולן לבני פרץ מתגבר (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
בלב ליבו של הסכסוך. איתי לוי | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

איתי לוי הוא הנכס הכי רווחי של "ליאם הפקות", שלפי הערכות הכנסותיו בשנה שעברה היו כ-18 מיליון שקלים. לוי גדל והתפתח לצדו של אייל, אבל בניהולו הצמוד של פרץ, מה שהופך את העניין לקשה יותר. מקורות בתעשייה סיפרו לאחרונה שאיתי בוחר בפרץ להמשיך ולנהל את הקריירה שלו אחרי הפרדת הכוחות של גולן ופרץ. לפי כתב ידיעות אחרונות אלי סניור, איתי הגיש בקשה רשמית להישאר תחת ניהולו של בני. גולן מצד שני לא מערער על ההחלטה, מאחר ואיתי הפך למתחרה שלו כזמר. ולמרות זאת, לוי עדיין מחויב לחוזה ב"ליאם הפקות", לכן גולן דורש כפיצוי עזיבה אחוזים מהכנסותיו העתידיות לשש השנים הקרובות, כדי שישתחרר מהחוזה. 

הטאלנטית השנייה שמיוצגת ב"ליאם הפקות", נסרין קדרי, עדיין מתקשה לבחור צד. "ליאם הפקות זאת משפחה שלמה שיכולה באמת לתת, לאהוב ולהעניק בכל צורה שיש", אמרה קדרי. "לא משנה בני, אייל או שניהם ביחד, אני מאוד אוהבת אותם". לפי מקורבים, החוזה של נסרין נגמר, אבל היא ממשיכה לקבל שכר חודשי מ"ליאם הפקות", עוד מהתקופה שבה התגלתה בתוכנית "אייל גולן קורא לך". תמורת חידוש החוזה בחברה, נסרין כעת רוצה לשמור אצלה נתח גדול יותר מהכנסותיה – 80%, אבל כרגע לא פרץ ולא גולן הגיעו איתה להסכמה בנושא. "אני אוהבת את שניהם ומכבדת אותם, לכן אני לא יכולה להגיד. כרגע אני באמת נותנת יחס גם לזה וגם לזה". 

הסכסוך בין אייל גולן לבני פרץ מתגבר (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
לא בוחרת צד. נסרין קדרי | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

כעת, גולן דורש להוציא צו בהול שיגרום לפרץ להפסיק לנהל את שני האמנים מהמשרד באופן מיידי, בטענה שבני פרץ גורם לחברה נזק. בתגובה, פורסם שפרץ מאיים למשוך ערבויות עליהן הוא חתום מול חובותיה של "ליאם הפקות", בשווי 21.5 מיליון שקלים.

תגובת בני פרץ: "מצער שגולן וסביבתו מנהלים מערכה ציבורית מכוערת, בזמן שהליך בוררות מתנהל. אין מחלוקת בעניין ייצוגם של האמנים איתי לוי ונסרין קדרי שמיוצגים היום כבעבר על ידי בני פרץ. הבורר כבוד השופט יורם דנציגר הבהיר חד משמעית לגולן ול"ליאם הפקות" כי על פי ההסכם עם איתי לוי ובהתאם לבקשת האמן – רק בני פרץ בעצמו יוכל לייצגו. ביחס לנסרין, הודיע הבורר כי ל"ליאם הפקות" אין חוזה עימה ובני פרץ ימשיך לייצג אותה, כפי שנעשה עד היום".

דובריה של נסרין קדרי מסרו בתגובה: "בימים אלה היא מנהלת משא ומתן עם ליאם הפקות, אודות המשך הקריירה המקצועית שלה עם החברה. כל מידע אחר המתפרסם הינו בגדר ספקולציה. נכון לרגע זה, נסרין קדרי עובדת עם ליאם הפקות".

איתי לוי ביקש בשלב הזה לא להתייחס לנאמר בכתבה.

אייל גולן טרם הגיב על הדברים.