רק לפני מספר חודשים עזב ברעש גדול השף ירון שלו את מסעדת טוטו, ולנעליו נכנס השף מושיק רוט על מנת להוביל את המסעדה בד בבד עם תפעול מסעדותיו בהולנד והשתתפותו בתכנית הריאליטי משחקי השף. כעת נודע כי גם השף התפעולי של מסעדת טוטו, רז סלע, שמוביל את המטבח במסעדה מזה שנים ארוכות, החליט אף הוא לעזוב את המקום.

>> בפייסבוק שלנו, כבר ביקרתם?

רז סלע (צילום: מטבח טוטו)
רז סלע. האיש השקט מאחורי הסירים | צילום: מטבח טוטו

"אני פה כבר חמש שנים", מספר סלע בשיחת טלפון מהמשמרת האחרונה שלו במסעדה, "כשירון עזב את המקום רציתי לקחת את המטבח בעצמי ולהוביל את המסעדה אבל השותפים שנשארו רצו שף סלב וזה מה שהם קיבלו".

השותפים של טוטו, יובל שניר ודגן שחם ממאפיית בר לחם בתל אביב, נכנסו למסעדה לפני כשנה והחליטו כאמור להעביר את המטבח של טוטו לידיו של רוט, ולהכניסו כשותף במסעדה לאחר העזיבה של שלו. מאז, שינה רוט את התפריט במקום. סלע נשאר במקומו במטבח עד שכעת החליט להמשיך הלאה.

עוד באוכל טוב:

מסעדת טוטו (צילום: אפיק גבאי, mako אוכל)
"זאת לא טוטו שהייתה אלא מסעדה חדשה ואחרת לגמרי, ואני פחות מאמין בזה" | צילום: אפיק גבאי, mako אוכל

"היה לי חלום להוביל כאן את המטבח והוא התנפץ", ממשיך סלע, "משהו בחילופים בין מושיק לירון לא הסתדר. מושיק אחלה ואין לי שום דבר נגדו אבל אני לא שלם עם הכיוון החדש של המסעדה, זאת לא טוטו שהייתה אלא מסעדה חדשה ואחרת לגמרי, ואני פחות מאמין בזה".

אמש איחל שלו בהצלחה לסלע בתמונה של השניים שהעלה בחשבון האינסטגרם הפרטי שלו. כעת, ממשיך סלע באופן עצמאי ומחפש לפתוח מסעדה או להפוך לשף ראשי של מסעדה קיימת. "אני מיציתי את התפקיד שלי בטוטו ועכשיו אני רוצה לעשות דברים בעצמי - אם זה להיות שף במסעדה של מישהו אחר או לפתוח מקום בעצמי".

>> לעוד חדשות אוכל
>> לביקורת של ביצה עלומה על טוטו בתקופת רז סלע
>> הו לא: מחיר הממרח נוטלה עלול לעלות