בלגאגאן.... גברת גאגא קפצה לבקר אותנו במסעדת "בלאגן" פריז, זרקנו עליה סינר ושלחנו אותה להתלבש על הפס של הקרפצ'ו. הבנו מגוגל שזה מתלבש עליה בול! #יפהלךשמלה @balagan_paris #רקשףנבוןמסוגל #גאגאגבראלתיגעבה @chefnavon

A post shared by מחניודה | Machneyuda (@machneyuda) on

קבוצת מחניודה הירושלמית לא מפסיקה לעשות רעש מסביב לעולם. רק השבוע פתחו השפים אורי נבון ואסף גרניט מסעדה שלישית וגדולה במיוחד בלונדון בשם Coal Office (שאנחנו מבטיחים לכתוב לכם איך היא ממש בקרוב), וכבר כותרות נוספות בכיכובה של הקבוצה מגיעות, הפעם דווקא לא מזווית קולינרית, אלא פשוט מאוד כי אחת הכוכבות הגדולות ביותר בעולם הגיעה לבקר בעיר האורות פריז, ובחרה לאכול דווקא במסעדה מבית הקבוצה.

מתכונים לראש השנה

גרניט כבר רגיל לספר על ביקורים של סלבס במסעדות הקבוצה בלונדון (סקרלט ג'והנסן למשל היא לקוחה קבועה), אך הפעם מדובר בביקור מתועד שעשה לנו חשק לקפוץ דחוף דווקא למסעדת בלגן  בפריז.

Yesterday, we just decided to hire Lady Gaga @ladygaga at Balagan:) haha hope she’s good #balagan

A post shared by Romee De Goriainoff (@romeedego) on

It’s incredible but true! Celebrating our first birthday soon! Keep in touch , invitations are coming! @balagan_paris @danyosha @chefnavon @tomereeko #birthday #celebration #happy #party #team #family #staff #happy #newyear #balagan_paris #eatit #eatinginparis #paris #restaurant #tuileries #parisfoodguide #chaos #bazar #excitingfood #uniqueflavors #originalfood #israelicuisine #israelifood #restaurant #paris #tuileries #foodie #assafgranit #chef #chefstalk #chefslife  @anniethelittlefoodie

A post shared by Balagan_Paris (@balagan_paris) on

אמש, הגיעה אל המסעדה הטרנדית לא אחרת מהזמרת הפרובוקטיבית ליידי גאגא שמבקרת בימים אלה בעיר. גאגא לא נותרה זמן רב מדי על כיסא הסועדת, והוכנסה על ידי צוות הטבחים במקום לאחורי הבר, שם הולבשה בסינר כחול כאחרונת הצוות. גאגא, כמו הכוכבת שהיא, הלכה עד הסוף עם הקטע, פיזזה מאחורי הבר, רקדה, הצטלמה ועשתה שמח.

את מסעדת בלגן, שנחשבת לאחת המסעדות הפופולריות בעיר הקולינריה הנחשבת (וגם זוכה לסופרלטיבים ותשואות ממבקרי אוכל והכרה ממדריכים נחשבים כמו מישלן), מוביל מטעם קבוצת מחניודה השף דן יושע (שגם נראה בווידיאו כשהוא ממשיך לבשל, או לפחות לנסות לבשל, בעוד גאגא מושכת אליה את כל הפלאשים). המסעדה נפתחה לפני קצת למעלה משנה והיא מציעה מטבח ירושלמי שסוחף את הפודיז שפוקדים את פריז. ביקור של אחת הזמרות המוכרות בעולם, מוכיח עד כמה טרנדית הפכה בלגן להיות בזמן היחסית קצר שבו היא קיימת. ולנו לפחות, אין מה להגיד מלבד מילה אחת - כבוד.