אחרי משחק מקדים ארוך במיוחד, בפברואר האחרון נפתחה שוב לפעילות בישראל רשת המזון המהיר KFC. פתיחת סניף הבכורה בנצרת לוותה בלא מעט מהומות סביב זמני ההמתנה הארוכים וההתנפלות של הישראלים על הסניף. בגלל הקורונה, ההתלהבות דעכה במהרה וגרמה לכך שזמן קצר במיוחד אחרי הפתיחה וההשקה המחודשת של הרשת הענקית בארץ, היא נאלצה להתאקלם לנסיבות החדשות ולשינויים שעברו על תחום עסקי המזון בכל הארץ.

השינוי במתכונת הפעילות של סניף הבכורה (שעבד לכל אורך תקופת הקורונה במתכונת של טייק אווי ואז משלוחים), הביאה לכך שגם ההתפתחות המהירה עליה הצהירו ברשת עם הפתיחה, באופן טבעי, התעכבה. אך כעת, עם הפתיחה המחודשת של מסעדות ברחבי הארץ, מכריזים ב-KFC על פתיחת שני סניפים חדשים בארץ בשבועות הקרובים: הסניף הראשון שייפתח ימוקם בעלי מול בדליית אל כרמל ויחל את פעילותו ממש מחר, החל מ-13:00. הסניף הנוסף ייפתח בבאר שבע אם הכל יתנהל כמתוכנן, בעוד מספר חודשים וימוקם במתחם סינמה סיטי.  

מנת הסטרייפס, KFC (צילום: ריטה גולדשטיין, אוכל טוב)
וכך זה היה נראה כשאכלנו בסניף הבכורה בנצרת | צילום: ריטה גולדשטיין, אוכל טוב

הסניפים החדשים עתידים להגיש את אותו התפריט של הסניף הראשון בנצרת (עליו סיפרנו לכם ממש כאן), הן בטייק אווי והן בישיבה במקום. כזכור, ההגעה המחודשת של רשת העוף הבינלאומית לארץ מתרחשת אחרי ניסיונות כושלים של הרשת בעבר להתאקלם בנוף המזון הישראלי, הפעם עם המתכון המקורי שעמו פועלת הרשת בעולם, ולא גרסאות כשרות שנוסו בעבר על השוק בישראל ופחות הצליחו. בקרוב, עתידה הרשת לפתוח סניפים נוספים, גם במרכז הארץ.