אין תמונה
אחד העם 1. בדרך לגאורגיה?

אחרי שבועות מתוחים בעקבות סגירתה הפתאומית של מסעדת אחד העם 1 של מיכל אנסקי - היום נודע לנו שהמסעדה לא תשוב לידיה של אנסקי. ממידע שהגיע אלינו עולה, כי את המקום קנתה קבוצת רכישה שתעמיד בחזית המסעדה החדשה את המסעדנית לילי בן שלום ("משחקי השף") ממסעדת ראצ'ה הגרוזינית בירושלים. לפי הדיווחים, המסעדה תירכש בסכום של 800 אלף שקלים.

עוד חדשות טעימות אצלנו בפייסבוק

כזכור, מסעדת אחד העם 1 נסגרה לאור הקשיים של חברת רוביקון, שהייתה הבעלים של המקום בפועל. אנסקי, שהייתה הפנים של המסעדה, פרסמה לאחר הסגירה תגובה שמשאירה תקווה לעובדי המסעדה וללקוחותיה הנאמנים, ולפיה הדברים ישובו לתקנם לאחר שייכנס למקום משקיע חדש. "אני מקבלת פניות רבות ממשקיעים המעוניינים להשתלב וזה משמח מאוד", אמרה אז אנסקי. "אין ספק שהמצב שאליו נקלעה המסעדה הוא לא פשוט, אך אני בטוחה שדברים יחזרו למסלולם הרגיל תוך זמן קצר". 

ראצ'ה, ירושלים, עיצוב לילי בן שלום
ראצ'ה. המסעדה של בן שלום בירושלים | צילום: אוליביה פיטוסיאת מסעדת ראצ'ה פתחה בן שלום לפני כארבע שנים והיא פועלת בהצלחה בירושלים ומגישה אוכל גרוזיני מסורתי ואלכוהול גרוזיני באווירה שמחה. בין המנות שם ניתן למצוא חינקלי (כיסונים גרוזיניים) ממולאים בבשר, חצ'פורי בצל וטולמה - עלי כרוב במילוי בקר וטלה. עדיין לא ברור מה בדיוק תעשה בן שלום במסעדה החדשה בתל אביב, שעתידה להיפתח בתחילת חודש ינואר, אך סביר שגם המסעדה הזו תהיה גרוזינית אותנטית עם מנות מסורתיות ועיצוב גרוזיני בהתאם.

ראצ'ה. אחד העם 1, תל אביב. 03-5161915. לא כשר

>> לכל חדשות האוכל