מקסיקנה

מה הזמנו: ארוחה עסקית של בוריטו פויו טינגה (74 שקלים) - נתחי עוף מתובלים בצ'יפוטלה מעושן ועגבניות שרופות עם אורז ליים, פריחולס ופיקו דה גאיו (סלסת עגבניות) עם תוספת גבינת צ'דר (6 שקלים לתוספת הגבינה). במסגרת העסקית בחרנו גם בסלט גן ושתייה לבחירה (סודה). בסך הכל שילמנו על העסקית 74 שקלים, אליהם הוספנו מנה ראשונה מוזלת של נאצ'וס (19 שקלים), ועוד פחית של קולה. יחד עם דמי משלוח של 15 שקלים, הארוחה עלתה לנו 101 שקלים.

זמן הגעה: שעה.

על קצה המזלג: המשלוח של מקסיקנה אמנם לא היה זול, אבל כלל המון אוכל. אנחנו מדברים על כמות שיכולה להספיק בכיף לארוחת צהריים לשני סועדים. הסלט היה רענן, והנאצ'וס עברו אצלנו חימום במיקרוגל (לפי הוראות המסעדה). התוצאה הייתה נהדרת: גבינה נמסה, עגבניות ושעועית עם נאצ'וס בעבודת יד וממרחים חריפים יחד עם אבוקדו בצד. הבוריטו, לעומת זאת, היה הרבה פחות טוב. מילוי העוף של מקסיקנה עמוס בתבלינים שלא הזכירו לנו את מקסיקו בשום צורה, וגם את תוספת הצ'דר לא הרגשנו. המילוי היה מתקתק וקינמוני, והכל יחד יצר שילוב קצת פחות כיפי. כזה שגם כשחוזרים אליו לניסיון שני, לא ממש עושה חשק להמשיך.

שורה תחתונה: אחלה נאצ'וס, אבל הבוריטו מאכזב. בנוסף, מדובר במחיר גבוה יחסית לארוחת צהריים.

נאצ'וס טאקרייה  (צילום: יולי בר,  יחסי ציבור )
הנאצ'וס של הטאקריה. אי אפשר להפסיק לאכול | צילום: יולי בר, יחסי ציבור

טאקריה

מה הזמנו: בוריטו פויו ורדה עם עוף צלוי בגריל, סלסת עגבניות ירוקות, אורז, שעועית, פיקו דה גאיו, שמנת חמוצה, סלסה ורדה, גבינה וחסה (39 שקלים). לצד הבוריטו הזמנו גם נאצ'וס עם גבינה, אבוקדו וסלסת עגבניות (32 שקלים). הוספנו 8 שקלים לדמי משלוח. בסך הכל שילמנו 79 שקלים.

זמן הגעה: שעה ורבע.

על קצה המזלג: גם המשלוח של טאקריה לא היה זול במיוחד. אממה, הוא היה פנטסטי. גם במקרה הזה הנאצ'וס עברו אצלנו חימומון קצר במיקרוגל, ומרגע שיצאו משם לא יכולנו להפסיק לאכול אותם. הם אמנם לא הרגישו כמו נאצ'וס בעבודת יד (כמו של החבר'ה במקסיקנה), אבל הם היו מעולים. בטח עם תועפות הגבינה שהרעפנו עליהם, ולצד רטבים משובחים כמו סלסת עגבניות מעושנות, חלפיניו מעולה וגוואקמולה. עם כמה שהנאצ'וס היו טובים (והם היו טובים), הבוריטו של הטאקריה היה אפילו טוב יותר. הוא שמר על יחסים מדויקים בין האורז לפריחולס ולעוף, ויחד הם יצרו בוריטו גדוש אך עסיסי, עתיר בטעמים של חמוץ-חריף משובח.

שורה תחתונה: המשלוח הטוב ביותר שדגמנו במדור עד כה.

לסיכום: שני המשלוחים היו בסך הכל טובים, אסתטיים ומושקעים. גם הנאצ'וס היו מעולים בשני המשלוחים. במבחן הבוריטו הטאקריה ניצחה בנוק אאוט את מקסיקנה, ולא יכולנו שלא לנקד אותה גבוה יותר. בדיוק מסוג המשלוחים שאנחנו חולמים עליהם בלילות. כיף גדול.

>> בפעם שעברה ערכנו את מבחן הסושיות הגדול

>> אנחנו יודעים שחיפשתם, אז הנה המון מתכונים לראש השנה