אנחנו מודעים לכך שהמשפט הבא הוא מאוד פרובינציאלי, אבל אין על החטיפים הישראליים. חטיף דומה לבמבה קשה למצוא בחו"ל, אפילו שחמאת בוטנים היא מוצר מאוד פופולרי בעולם המערבי, וקרמבו – או הו, שלא נתחיל לדבר עליו (ואל תגידו מאלומרס, זה לא זה).

>> בואו להגיד לנו שלום בפייסבוק

אתר באזפיד האמריקאי כבר מזמן הבין שסרטוני וידאו הם הדבר החם באינטרנט ומשחרר בקצב מסחרר סרטונים בכל הנושאים – מדייטים ועד אוכל. אז אחרי שהם הפכו לסודה כל מיני משקאות מוזרים ונתנו לגויים לטעום אוכל של יהודים, הם שחררו אתמול (שבת) סרטון שבו אמריקאים טועמים לראשונה חטיפים מישראל.

אז מה הם חשבו על החטיפים שלנו? את המילקי, שוקולד הפרה עם הסוכריות הקופצות, הביסלי פלאפל, הפסק זמן והקרמבו מוקה (אבל למה מוקה?!) הם אהבו באופן גורף. בקשר לבמבה נרשמו תגובות מעורבות, מוזרים שכמותם. לא יכולנו שלא לשים לב שחלק מהחטיפים שהם קיבלו היו בגרסת "מגדים", מה שגורם לנו לתהות שמא הם היו אוהבים אותם אפילו יותר אם הם היו טועמים את הגרסה הרגילה שלהם.

הסרטון הזה הזכיר לנו מאוד את הבלוגרית האמריקאית החמודה אמי, שטועמת בבלוג שלה חטיפים מרחבי העולם. ישראל הספיקה לככב פעמיים בפוסטים שלה (כאן, וגם כאן) וגם אצלה נרשם אחוז התלהבות גבוה מהחטיפים שלנו.

לכתבה המלאה בבאזפיד.

איזה עוד חטיפים אתם חושבים שהם היו צריכים לטעום? ספרו לנו בתגובות.

>> עוגיות מגולגלות אליפות של הילה קריב
>> חלת פרמזן ובזיליקום של ארז קומרובסקי