מילפיי מודרני

גרסה מודרנית וחגיגית לקינוח מילפיי בטעמי אגוזים מופלאים: דקוואז אגוזי לוז, קראנץ' נוגט, קרמו קרמל ואגוזי לוז מקורמלים לסיום. והסוד של המתכון? דפי שוקולד מריר שמאזנים את כל המתוק הזה לתענוג אחד מושלם.

>> למתכון למילפיי מודרני של מאיה רביבו

מילפיי מודרני (צילום: בייק אוף ישראל, שידורי קשת)
צילום: בייק אוף ישראל, שידורי קשת

קינוח מוחיטו בהגשה אישית של מור ונדב

קינוח ראווה מטורף ומרענן בהשראת קוקטייל הרום-לימון-נענע: ג'לים מולקולריים, כדורי שוקולד, קשתות, קרמים וטווילים. אה, וגם מתכון לקוקטייל עצמו, כמובן. הנה דרך מהממת לחגוג את בוא הקיץ.

>> למתכון לקינוח מוחיטו בהגשה אישית של מור ונדב

קינוח ראווה בהגשה אישית של אלה ואביגיל

גלידה בהכנה אישית מול עיני הסועדים, כדורי שוקולד מתנפצים, קרמים, פרפה בטעמים ושלל רטבים - זה ממש לא משהו שמכינים ככה סתם עם הקפה של הערב. אבל אם יש לכם אמביציה, אומץ וגם קצת כישרון במטבח - קבלו מתכון.

>> למתכון קינוח ראווה בהגשה אישית של אלה ואביגיל
 


קינוח בהגשה אישית בהשראת פרדס של חן ואלון

הפרדס, אולי הסמל הכי אהוב ומוכר לישראליות ובעל משמעות סמלית ביהדות - מקבל פרשנות מתוקה במיוחד בקינוח ראווה מרגש של אלון וחן - תפוזים, נענע, ליים וגם וניל מצטרפים בשילוב מרקמים משגע למתכון אחד מושלם.

>> למתכון קינוח בהגשה אישית בהשראת פרדס של חן ואלון

קינוח ראווה בהגשה אישית - חגיגת שבועות של יובל וליאור

קינוח היסטרי ומרשים שמכינים ממש בזמן ההגשה, עם מלבי, כדורי קוקוס, עוגת בננות, קולי אננס, בלינצ'ס, קרם גבינה, פרפה חלבה וצריכים עוד? כי יש! מדובר בקינוח שהוא קרנבל אמיתי, מתכון לאמיצים בלבד.

>> למתכון קינוח ראווה בהגשה אישית - חגיגת שבועות של יובל וליאור

קינוח בהגשה אישית: עוגה עשויה מעוגה של שי וניצן

רעיון מקורי ומרשים לקינוח שהוא חלום של כל ילד, וגם של כל מבוגר: מכינים עוגה שעשויה מקינוחים - החמאה היא קרם שומשום, השמנת - קרם קוקוס, הביצים - מרשמלו ולימון, והקמח - שברי עוגיות. פשוט כיף של מתכון.

>> קינוח בהגשה אישית: עוגה עשויה מעוגה של שי וניצן
 

 עוד בתנור של "בייק אוף ישראל":

"בייק אוף ישראל" - רביעי וחמישי ב-21:00