כל ידיעה על אקזיט או הנפקה מוצלחת של סטארט אפ ישראלי פותחת מהדורות חדשות ומעוררת השראה, הערכה ולפעמים קצת קנאה. אבל איך סטארט אפים באים לעולם ומאיפה הם מגייסים את הכסף כדי להתחיל לעבוד?

עד לא מזמן, רק גופים מוסדיים ובעלי הון יכלו להיות חלק מההצלחה של חברות וסטראט אפים ישראלים. עכשיו זה כבר לא ככה – וכולם יכולים עכשיו להשקיע בסטארט אפים פרטיים וכמובן ליהנות מהסיכוי לקחת חלק באקזיט הגדול הבא, אפילו בסכום השקעה התחלתי של אלפי שקלים בודדים בלבד.

פיפלביז – פלטפורמת השקעות המונים שמתאימה גם לכם

פיפלביז היא פלטפורמת השקעות המונים הראשונה והמובילה בישראל. עם פיפלביז אפשר להשקיע בחברות סטארט אפ ממגוון תחומים החל מ-2500 שקל, בקליק אחד ובביטחון מלא.

הפלטפורמה של פיפלביז נגישה ומתאימה לכולם. היא לא דורשת שום סוג של רקע וידע טכני והיא פועלת תחת אישור של רשות ניירות ערך

רגע, מה זה בכלל "השקעות המונים"?

מימון המונים, שמכונה גם גיוס המונים או השקעת המונים, הוא מודל שבו אוספים סכומי כסף קטנים, אבל ממאגר גדול של אנשים. בפלטפורמה של פיפלביז משתמשים באותו מודל, אבל משפרים אותו: במקום להציע רק מוצרים או הטבות, אתם מקבלים אחוזי בעלות, נתח פיננסי בחברה או את הזכות להכנסות עתידיות.

כן, זה אמיתי – גם אתם יכולים להיות בעלים של סטארט אפ ישראלי ולהרוויח מהפעילות העתידית שלו. באופן כללי, כשיש יותר משקיעים, המשמעות היא יותר סטארט אפים, יותר חדשנות ויותר התקדמות. ככה צריך להיראות עולם ההשקעות, אז הגיע הזמן שתצטרפו אליו.

סוחר בורסה מאושר (אילוסטרציה: g-stockstudio, Shutterstock)
לקבל אחוזי בעלות, נתח פיננסי בחברה או את הזכות להכנסות עתידיות | אילוסטרציה: g-stockstudio, Shutterstock
לאתר פיפלביז והזדמנויות ההשקעה >

רווח של 50 אחוז בזכות אקזיט של חברת קנאביס

הפלטפורמה של פיפלביז פועלת מסוף 2018 וכבר סיפקה סיפורי ההצלחה מרגשים לאלפי משקיעים מאושרים. כך למשל חברת אינוקאן פארמה, שהוקמה על ידי מנכ"ל טבע ישראל לשעבר, רון מירון, השלימה הנפקה ראשונית בבורסת CSE לפי שווי של כ-25 מיליון דולר קנדי – וכך סידרה למי שהשקיע בה דרך פיפלביז רווח של לא פחות מ-50 אחוז.

ויש עוד. חברת הביוטק הישראלית נוירוסנס תרפיוטיקס (NeuroSense Therapeutics), המפתחת תרופה למחלת ניוון השרירים ALS, החלה בגיוס מקדים להנפקה של 20 מיליון דולר, אפליקציית ספץ (שמקשרת בין סוכני ביטוח, חברות ביטוח ולקוחות) כבר בדרך לבורסה האוסטרלית וחברת הפודטק Cannible מתכננת הנפקה ראשונה בקנדה.

המשותף לכולן: פלטפורמת השקעות ההמונים של פיפלביז הזניקה אותן קדימה, עם המון משקיעים מרוצים שקוצרים עכשיו את הפירות.

מהר, לפני שייגמר: הנה כמה השקעות מסקרנות שעדיין פתוחות

אם תמהרו, תוכלו למשל להצטרף להשקעה ב-Brain Station שפיתחה שולחן חכם שעתיד לשנות את פני החינוך בארץ ובעולם ומובל ע"י בכירים מתחום החינוך בניהם גם איש התקשורת ארי גלעד ששותף בחברה.

מתחברים לשילוב בין טכנולוגיה ורפואה? אולי תתעניינו בהשקעות חמות שעדיין פתוחות דרך פיפלביז. אחת מהן היא Algamed Therapeutics, טכנולוגיה מבוססת מיקרו אצות מוגנת פטנטים. בעוד השנייה היא RevitalVision טכנולוגיה מאושרת FDA המשפרת את הראייה דרך המוח, במקום דרך העין כמקובל וכבר הצליחה לשנות את חייהם של רבים שקיבלו רישיון נהיגה בזכות הטכנולוגיה ואפילו להתקבל לקורס טייס.

כל הזדמנויות ההשקעה החל מ – 2,500 שקל בלבד כך שתמיד ניתן לפזר את ההשקעה ולבחור בכמה סטארט-אפים מהפכניים.

למי שיש מעט יותר כסף פנוי, תוכלו לגלות השקעות מעניינות גם בסטארט-אפ SeismicAI שהשקיעה בה גם הקרן של חמי פרס ואראל מרגלית. הטכנולוגיה שלהם מאפשרת לגלות רעידות אדמה באמצעות בינה מלאכותית ולתת התראה מצילת חיים בזמן אמת.

נזכיר: פיפלביז היא פלטפורמה דיגיטלית שמתאימה לכולם. רק צריך להיכנס, לבחון את מגוון הזדמנויות ההשקעה ולבחור באילו חברות רוצים להשקיע. אחר כך בוחרים את סכום ההשקעה, הופכים לבעלי מניות – וזהו. בהצלחה!