כשדניאל תבורי, הבן של, קיבל את הבשורה שעבר את האודישנים של "כוכב נולד" והתקבל לנבחרת המצומצמת של 22 המאושרים, הוא בחר לצלצל לאבא שלו. "אבא, עברתי", הוא צעק לאביו בטלפון. אבל שימי, שבאותו זמן היה במוסך ודאג שיתקנו לדניאל את הרכב, נשאר די אדיש. "אני לא מתרגש מכלום, מאמי", הוא מבהיר, "אם הוא יגיע למקומות הראשונים אני אשמח מאוד ואם לא, לא יקרה כלום".

מה הסיכויים שלו לדעתך?
"אני לא יכול להמר עליו ולשים את כל כספי ולומר שהוא הולך לקחת מקום ראשון, שני או שלישי. יש מלא כשרונות בתוכנית ואני רק יכול לאחל לו בהצלחה. אם הוא יתמיד ויקשיב לי קצת יותר אז יש לו סיכוי".

איזה טיפים אתה נותן לו?
"אני נותן לו טיפים אבל הוא לא לוקח. הוא חושב שהוא גאון. כל היום התווכחתי איתו על זה שהוא רצה לבצע את 'לאה'. אמרתי לו שלא יבצע אותו כי זה לא מתאים לקול שלו והוא התעקש. איך בן אדם מבצע שיר שהוא בחיים לא התאמן עליו, לא שר אותו עם מיקרופון ולא עשה חזרות? אמרתי לו שישיר את 'מה אברך' והוא לא לקח את זה. חמורים גדולים הילדים, אתה לא מכיר את הגיל הזה? לא מקשיבים להורים, חושבים שהם יודעים הכול".

שימי תבורי, סופשבוע בקלאב מד (צילום: אביב חופי)
תבורי. נותן טיפים | צילום: אביב חופי
אבל הנה, הוא התקבל לנבחרת.
"הוא אולי עבר אבל עשה את זה לא טוב, אני מודה. לקח סולם לא נכון, סולם מאוד גבוה. אמרתי לו שאם הוא לא יקשיב לי, הוא ייכשל. כל ילד שחושב שהוא יותר טוב מהאבא שלו, מהמורה שלו, ייכשל. אם הוא יקשיב לי, שיש לי קריירה של ארבעים שנה, הוא יצליח. אבל הוא רק אומר 'אבא זה לא הזמן שלך, אנחנו עכשיו בזמן אחר'. הם חושבים שהם גאונים, לא מבינים שאנחנו הבאנו אותם לעולם, שכל מה שהם רוצים לעשות אנחנו כבר עשינו ברוורס".

רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

עוד בmakoבידור: למירית וקנין יש ג'יפ חדש, עדי נוימן מתקלטת, לדרור נובלמן יש תכנית חדשה, עפר שכטר מבלה בים, זאק בראף בישראל, עינב בובליל תחגוג יומולדת 24 לבד ומה עושה היום כפיר אדרי מכוכב נולד.