אין תמונה
דודי מליץ . אהוב הסלבס

מאז נינט טייב לא היה כזה קונצנזוס בישראל. דודי מליץ מסתמן כחביב הסלבס, האיש שכולם רוצים לאהוב. אביעד קיסוס חושב שהוא מעניין, יוסי בובליל מוסיף שיש לו טאקט ושפרה הבטיחה שתשלח עבורו sms. ואמנם גם מנחם בן זוכה לתמיכה לא מבוטלת משמות כמו אייל קיציס ("עשה את העונה"), נעמה קסרי ("הוציא מאנשים איכויות") וגבי גזית ("יש לו אומץ"), ובכל זאת - את הביצה נראה שמליץ לוקח בקלות. הנה מדגם מייצג אחרון לפני הגמר הגדול:

 דודי התותח

אין תמונה
שפרה. מעבירה את הסמס לדודי

שפרה קורנפלד
"דודי הכי כנה, היחיד ששחרר את האגו ובאמת התייחס בכבוד והבנה לסביבה שלו. אני חושבת שהוא מתוק נורא, קצת הזדהתי איתו ואני מתכוונת להצביע לו".

עינב בובליל
"הוא הכי ישר, אמיתי, נאמן וטוב לב ומגיע לו לזכות".

אביעד קיסוס
"אני יודע שאנשים נוטים לראות במנחם בן את הפתעת העונה, אבל לדעתי כל הדברים שהוא אמר שם צפויים. דודי התגלה כאדם מעניין מכפי שחשבתי ואני אשמח לראות אותו מנצח".

אלון גל
"הוא מאוזן, בוגר, מדבר לעניין. התחברתי אליו, הוא עושה לי את זה. מהזנב המקשקש של מאיה בוסקילה הוא הפך להיות הפה השואג של עצמו".

מרגלית צנעני
"זה בלגן בשבילי. קורין היא חברה מאד טובה שלי ושימי אני לא יכולה לתאר לך עד כמה. אבל אני חייבת להגיד לך שדודי מסתמן כאחלה ילד, אחלה ברנש שבעולם".

אורנה דץ
"הוא הפתיע לטובה והוא גם הכי מעניין. הצליח לעבור שם את כל המכשולים, המחנאות ושיקום השכונות. אני בעדו".

משה דץ
"הוא נכנס בשביל לעצבן את מיה ולא בגלל שהוא סלב אבל התגלה בתוך הבית המאוד בעייתי הזה, שלא הייתי רוצה להיות בו אפילו לא לדקה, כשורד אמיתי וכבן אדם מקסים. אם לא דודי אז שימי, קצת שכחתי ממנו בשנים האחרונות וחבל כי יש לו קול נהדר והוא איש משעשע. למרות שבימים האחרונים הוא קצת עיצבן אותי".

יוסי בובליל
"הכי בן אדם, הכי אמיתי ולא נכנס לויכוחים. בן אדם סולידי, לא מתרברב, לא רב והכול אצלו בטאקט".

ונסה אלוש
"דודי הוא אחלה גבר, שיחק את המשחק כמו שצריך. התאהבתי בו, אמרתי ליוני כמה הוא מלך וכמה הוא חתיך".

 עדן הראל
"דודי התגלה כבן אדם חמוד, אינטליגנטי ורגיש. אני גם חולה על פנינה כי היא מקסימה ומצחיקה אותי".

ליאון שיינדרובסקי
"הוא בין האנשים הבודדים שיצאו טוב ואמיתי בבית, והדעות שלו מאוד מוצאות חן בעיני".

קרן חסיס
"גילוי נאות: אני חברה טובה של דודי כי הוא היה מנהל בר שלי. אבל בלי קשר, הוא התמודד עם הדיירים בבית, שמר על שלווה ושקט ויצר גם עניין".

דן שילון
"אני לא צופה בתוכנית. אתה רוצה לשמוע מה רוצות אשתי והבנות שלי? הן רוצות את אודי. מה שמו, דודי? הן רוצות את דודי".

מנחם ביג בן

מנחם בן (תמונת AVI: האח הגדול VIP)
בן. במקום השני | תמונת AVI: האח הגדול VIP

אייל קיציס
 "ללא ספק מנחם בן עשה את העונה, אבל ההיסטוריה המאוד קצרה שלנו באח הגדול אומרת שמי שעושה את העונה מגיע עד הסוף אבל לא מנצח".

גדעון רייכר
"מנחם דומה לי! אנחנו עשויים מאותם חומרים. אם אני הייתי שם הייתי מתנהג כבדיוק כמוהו: מתנסח בשפה קשה, מתנשא על פני האחרים. אני גם מאוד אוהב משוררים, אני בעד מנחם".

 דנה מזרחי
"הוא בן אדם טוב, חכם, אינטליגנט ומזכיר לי את עצמי. הוא לא רב איתם הוא אומר להם את האמת כי הוא לא יכול לשמור דברים לעצמו".

דניאלה פיק
"אחותי כבר הלכה אז זה קשה, אבל נראה לי מנחם. הוא חביב, החיוך שלו טהור ובתכלס הצחוקים בבית קשורים אליו".

עודד מנשה
"בלעדיו אין תוכנית, אין רייטינג, אין גמר ולא היינו מדברים היום. איזה מזל שהוא לא הודח, מגזרים שלמים מתעניינים באיש הזה".

גבי גזית
"מנחם - בגלל האומץ. למרות שקורין היא החביבה עלי".

נעמה קסרי
"הוא כרמיאלי כמוני אז יש כאן גאוות יחידה. חוץ מזה, הוא הכניס הרבה צבע והומור לתוכנית. הייתי רוצה שיקבל עוד פרס, לצד פרס ראש הממשלה לספרות שכבר יש לו".

יוסי מילטשטיין
"מנחם יזכה כי זה סמל המשחק והוא מספק את הסחורה אבל קורין לעומתו היא סמל השפיות והיא האדם הראוי לזכות בשואו הזה".

 שימשימי

מאיה בוסקילה

מילים ורוטב עממי (תמונת AVI: mako)
תבורי. חיזוק מאלון מזרחי | תמונת AVI: mako
 "בהתחלה חשבתי מנחם או דודי, אבל בזמן האחרון דעתי השתנתה ואני חושבת ששימי. יש בו קצת מכל אחד".

אלון מזרחי
"שימי, כי ביחד עם דודי הוא הכי אמיתי. אני אוהב את הדיבור של שימי, הוא מתנסח בצורה פשוטה אבל אומר את הדברים הכי מעניינים".

רמי קליינשטיין
"אני חושב שכל הרעיון של ה-VIP זה לא לקחת בחור אלמוני ולגלות אותו אלא לגלות מה האופי האמיתי של הסלבריטאים. שימי הצליח לשדרג את התדמית שלו בכמה רמות ולכן לדעתי הוא ינצח".

ובינתיים ב- mako בידור: גיא לובלצ'יק רק הודח וכבר בדרך לחגוג מסיבת גיוס, "המשרד" - עכשיו בגרסה הישראלית, פפראצי חם של שפרה על הדשא, אמיר פיי גוטמן הפך ליקיר הקהילה ועדי הימלבלוי הפכה לברבי.