אין תמונה
אדם. עוד ישמעו עליו

הסערה סביב עזיבתו של עומר אדם את "כוכב נולד" עדיין בשיאה, כשאלפי הטוקבקיסטים חלוקים בדעתם – יש כאלה שמרוצים מכך שאדם כבר לא יגיע לגמר ויש כאלה שמבחינתם העונה השביעית של "כוכב נולד" כבר לא תהיה אותו הדבר.

בבית משפחת אדם במשמר השבעה שומרים בשלב זה על שתיקה. רק הסבתא אסתר מוכנה לומר שמצבו של הנכד בסדר גמור. לשמועות על כך שאדם כבר טס לחו"ל, להירגע קצת מכל הבלגן, היא מעדיפה שלא להתייחס.

בקרב החברים לתוכנית הדעות אחידות מתמיד: כולם מודים ש-24 השעות האחרונות היו לא קלות. "חבל לי שעומר פרש בשלב כל כך מוקדם בתחרות", אומרת מיי פיינגולד, "לדעתי הוא קיבל את ההחלטה הנכונה בשבילו ובשביל התוכנית. אני בטוחה שעוד נשמע עליו".

מיי פיינגולד "תמיד אישה" (תמונת AVI: כוכב נולד)
פיינגולד. קיבל החלטה נכונה | תמונת AVI: כוכב נולד

אושרי אלמוריש לא חוסך מחמאות מהמודח הטרי: "אני מאוד עצוב בשבילו, הוא היה אחד הפייבוריטים של העונה ואם הוא היה מחכה שנה זה היה משתלם לו מאוד. הוא יודע לשיר מעולה וכשאתה לידו אתה בכלל לא מרגיש שהוא בן 15 וחצי וגם לא בן 16 וחצי, הוא ממש בוגר. אבל הייתי מציע לו לנצל את המומנטום במקום לשבת ולבכות על זה. הוא יכול לעבוד, להוציא שירים, הוא בן אדם שעושה שמח ואנשים אוהבים אותו, לא משנה בן כמה הוא".

"ההדחה כואבת לי, הוא החבר הכי טוב שלי ב'כוכב נולד'", אומר ראם כהן, "דרכו לגמר הייתה בטוחה וחבל שזה נגדע באמצע. אבל הוא קיבל את זה בהבנה, הוא לא אחד שמתבאס מהדברים האלו, לוקח הכל בקלות ובפרופורציות".

"אני מכיר את עומר כבר הרבה זמן, מ'שיר נולד'", מספר אלחי רפואה, "היה מוזר לי לשמוע שהוא עדיין לא בן 16, כי הוא גם עולה לכיתה י"א. הרבה אנשים פנו אליי שאצור קשר עם ההפקה ואגיד להם שישנו את זה, יחזירו אותו. הייתה תחושה בנבחרת שהוא הולך להגיע לגמר יחד עם לירן דנינו, הקהל מאוד אהב אותו. חבל שזה קרה. לדעתי עכשיו ראם יגיע מגלגל הצלה וייקח את הקולות של עומר כי הם פונים לאותו קהל יעד".

עוד בmakoבידור: טמירה ירדני: "אין לי קשר משפחתי ללירן דנינו"; יעל דקלבאום משתזפת טופלס בים; עומר אדם פורש מכוכב נולד; בניגוד לשמועות אבי קושניר ינחה את "רוקדים עם כוכבים"; רן דנקר נפרד מ"דני הוליווד" ופאולה ולשטיין מוותרת על גלגל ההצלה.