הסולו של דניאל ברזילאי (תמונת AVI: כוכב נולד)
דניאל ברזילאי. לא רוצה להיות סיפור סינדרלה | תמונת AVI: כוכב נולד

לא היה קל לראות אתמול את דניאל ברזילאי הולך הביתה. הבחור עם החיוך הכי רחב ב"כוכב נולד" קיבל את מספר הקולות הנמוך ביותר מבין חמשת המתמודדים שהועמדו להדחה, ועכשיו מה שנותר לו זה לקוות לחזור דרך גלגל ההצלה. "היה לי קשה, הייתי בהלם", אומר ברזילאי ביום שאחרי, "הייתי כנראה יותר מדי אופטימי. הרגשתי שהעלו אותי על סולם גבוה ובשנייה אחת משכו אותו תחתי".

כזכור, ברזילאי הגיע מערד, שם הוא מתגורר עם אמו ובשנים האחרונות גם מפרנס אותה ("כל מה שעברתי בחיים  ביגר אותי לגמרי, מילד בן 17 הפכתי לגבר בן 30"). אביו עזב את הבית כשברזילאי עוד היה ילד, אמא שלו סובלת ממחלת לב וכן, ההשתתפות ב"כוכב נולד" הייתה מבחינתו תקווה גדולה, שהתנפצה אתמול ברגע. 

"אני יודע שהיו לי הרבה מעריצות והרבה תמיכה", הוא מסרב לעכל, "קשה לי עם זה שלא הצלחתי להביא את עצמי עד הסוף. ויתרתי לעצמי יותר מדי, לא בחרתי שירים שנכונים לי. יכול להיות שהייתי אפתי מדי".

כמעט בכית כשקיבלת את הבשורה.
"לא כמעט בכיתי, ממש בכיתי. זה היה קשה, 'כוכב נולד' הייתה החלום שלי כבר הרבה זמן. התוכנית הייתה הניצוץ של החיים שלי. כל החיים היו בירידה ופתאום הרגשתי בעלייה מטורפת, ואז זה נגמר אז הרגשתי כאילו נפלתי על הרצפה. אבל אני חושב באמת שיהיה טוב, אני מקווה שכוכב נולד זו לא הדרך היחידה להצליח".

ועכשיו תחזור למלצרות?
"אני מקווה שאני אוכל לפרוץ, אם זה בשירה, במשחק או ריקוד. אם חס וחלילה זה לא יקרה, נחזור לנקות שולחנות, לפנות מאפרות ולהגיש קפה. אבל לא צריך לרחם עלי, אני לא סיפור סינדרלה. באתי כי רציתי לשיר, אני יודע מי אני ומה אני מסוגל לעשות".

אבא שלך יודע שאתה בתחרות?
"הוא התקשר ואמר לי אתמול שלא אדאג. הוא גאה בי ושמח שעשיתי את זה".

לא חוזר לערד

דניאל ברזילאי (צילום: רונן אקרמן)
דניאל ברזילאי. משתעשע במעריצות | צילום: רונן אקרמן

רגע אחרי כוכב נולד ולפני שהוא עולה לכיתה י"ב, מעוניין ברזילאי להישאר עוד קצת בתל אביב, בדירה ששכר במרכז העיר. "אני לא יודע אם אחזור לערד, הערדניקים עצבניים עלי שעזבתי את העיר אבל אני רוצה לנסות את מזלי בעיר הגדולה. אני בטוח אלמד בכיתה י"ב אבל לא בטוח שזה יהיה בערד, אולי אשאר בתל אביב".

תסתדר כאן עם כל המעריצות?
"האמת שזה די מטורף. כל היום טלפונים בלי הפסקה".

מה הן אומרות?
"'אני אוהבת אותך', 'אתה חתיך', 'אתה שר כזה יפה'. כמה רשמו בפייסבוק שכבר התחתנתי איתן".

הבנתי שאתה גם יוצא עם חלק מהמעריצות.
"כן, זה קורה. אני בקטע של ליהנות עכשיו".

עוד בmakoבידור: אסתי גינזבורג על מדים, בר רפאלי מחממת את סן טרופז, רן דנקר לא מוכן להתחייב, נעמה קסרי מציגה: ספינת האהבה, אייל גולן מתחבא באילת, "מחוברות" מסתמנת כהיסטריה, עינב בובליל רוצה לככב בקליפ לשיר של אבא יוסי, בריטני ספירס נגד האקס וגיא גיאור טס אחרי בר לאירופה.