גיא גיאור, יום הולדת בר רפאלי (צילום: שי וליץ)
גיאור. גם שחקן | צילום: שי וליץ

לפני כחודש התבשרנו שערוץ 10 החזיר את סדרת הדרמה "נשות הטייסים" להפקה, לאחר שהעבודה על הסדרה הוקפאה בעקבות המשבר הכלכלי. כעת, עם העבודה על הסדרה החלה גם מלאכת הליהוק.

פליט "הישרדות" גיא גיאור יקבל ככל הנראה את התפקיד הטלוויזיוני הראשון בחייו, וייגלם את אחד התפקידים הראשיים בסדרה. לצידו יככבו ככל הנראה גיא לובלצ'יק ומייקל לואיס. כולם מועמדים לתפקידי טייסים.

מי שצפויות לגלם את אלו שיחכו לטייסים בבית הן אגם רודברג, אור גרוסמן (אקסית ציון ברוך) ורונה לי שמעון, שעשו אודישנים מוצלחים לתפקידים הנשיים. זוכת הישרדות מירית וקנין, מעיין פורטר, ודיוה הגיעו גם הן לאודישנים, ועל פי גורמים בהפקה חלקן יקחו חלק בתפקידים שונים בסדרה.

בשלב זה מתוכננים להצטלם 24 פרקים, שישודרו ברצועה יומית. הסדרה, בהפקת "אולפני הרצליה" ועל פי תסריט של גל פרידמן ("רמת אביב ג'", "לגעת באושר", "לחיי האהבה"), תתמקד בנעשה מאחורי הקלעים של טייסי הקרב של צה"ל ובני משפחותיהם, כולל החיים בצל החרדות ואי הוודאות.

 רוצים כרטיסים לסרט "חיבוקים שבורים"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש של פדרו אלמודובר בכיכובה של פנלופה קרוז.

עוד בmakoבידור: בר רפאלי חוגגת עם אייל גולן בקיסריה, ג'ורג' קונסטנזה לוקח שיעורי גלישה מגל פרידמן, עידן חביב ישחק בדרמה קומית חדשה, פורסמו ממצאי נתיחת הגופה של מייקל ג'קסון, נינט מארגנת ליהודה לוי מסיבת הפתעה ומה עושה היום עמרי רוטברד מ"כוכב נולד".