שירן ורינת גיטר
שירן ורינת. עוד לא ראיתם הכל
הן מילאו את הבית בכמויות של חום והציפו את המסך בעממיות כובשת, ועכשיו האפיזודה המרתקת של כולנו עם התנהלות תאומות בפריים טיים היא בגדר היסטוריה. פרק ההדחה הכפולה מאמש לא בישר טובות עבור משפחת גיטר ושלח את שתי הנציגות הביתה בהדחה משפחתית.

"זה היה נורא מפתיע ולא מיצינו את ההשתתפות שלנו", שירן ורינת שולפות הסברים, "שתינו היינו נורא בלחץ לפני השידור כי אף אחת מאיתנו לא רצתה לסיים את ההשתתפות שלה ב'האח הגדול'. לא האמנו שנודח ובטח שלא שתינו ביחד. אפילו שארזנו לפני התוכנית אז כל אחד מאיתנו השאירה קצת בגדים לשנייה במקרה שהיא זו שתצטרך להישאר. אנחנו מרגישות שהקהל עוד לא ראה אותנו מספיק ושעדיין לא הכירו את כל הצדדים שלנו. חבל בשבילו".

איך מעכלים את ההדחה הכפולה?
"בהתחלה זה נורא פגע בנו ששתינו הודחנו. אתה מיד מתחיל לחשוב מה לא בסדר ולמה לא אוהבים אותנו בחוץ ומה קרה שמדיחים אותנו, אבל עכשיו אנחנו מאוד שמחות ששתינו הלכנו הביתה ביחד. המטרה שלנו הייתה להיכנס לבית האח הגדול ביחד, ולצאת ממנו ביחד וזה מה שקרה. אומנם קיוונו שזה יקרה בשלבים הרבה יותר מאוחרים אבל כנראה שהקהל בבית לא רצה שנתפצל ושאחת מאיתנו תישאר על חשבון השנייה, אז הוא שלח את שתינו הביתה באותו הזמן".

הייתן מאד אנרגטיות. אולי לצופים היה קשה לעכל את כל האנרגיות שלכן?
"אנחנו חושבות שהבאנו לבית המון שמחה ובלאגן כמו שאנחנו יודעות לעשות. אנחנו מה שאנחנו ואף אחד לא ישנה אותנו. תאמין לי שבלעדינו לא הולך להיות אותו דבר".

אילו תגובות קיבלתן מאז שיצאתן?
"מדהימות. אנשים רק מפרגנים ומרעיפים עלינו אהבה ואומרים כמה הם נהנו לראות אותנו על המסך וכמה נחסר להן עכשיו שהודחנו".

אי אפשר היה שלא להתפעל משמחת החיים ומהתגובות הקצת מוגזמות של רינת לחלק מהתרחישים שקרו בבית. ("ככה אני מגיבה שמשהו קשה לי וכואב לי"), אבל מה שבאמת גירד את רף הסקרנות זה הקראש הלא ממומש של יואב כלפי רינת, ועכשיו היא חושפת גילויים מרעישים. "רק עכשיו אחרי שיצאתי מהבית הבנתי שיואב מאוהב בי, בפנים לא היה לי מושג שזה אמיתי. ידעתי שיש לו משהו כלפי אבל הייתי בטוחה שזה בצחוק ולא באמת תיארתי שהבן אדם באמת מאוהב בי. חבל שיואש לא היה יותר ברור ברצונות שלו כלפיי".

ואם היית יודעת זה היה משנה משהו?
"ברור. אני בטוחה שאם הייתי יודעת את זה, אז היה מתפתח בנינו רומן. בטוח שהייתי הרבה יותר רגישה כלפיו ופחות קרירה אליו. המראה שלו זה לא הטעם שלי, אבל יש לו אופי סוף הדרך".

יש סיכוי שיקרה בניכם משהו אחרי שהוא יצא מהבית?
"לא נראה לי כי זה כבר יאבד את המומנטום שהיה יכול להיות בבית, אבל לעולם אי אפשר לדעת שום דבר".

אין תמונה
עם יואב. לא הטעם שלה

מה לגבי עמיר? הוא התנפל עלייך בנשיקות שעזבת.
"כפרה עליו. יש ביני לבין עמיר חיבור מטורף אבל זה לא משהו רומנטי. אני כמו אחותו הקטנה ונורא התחברנו בזמן האחרון. הוא וסיוון זוג מהמם ואני מקווה שהם ימשיכו להיות ביחד גם אחרי שהתוכנית תגמר. אגב לדעתי גם עמיר הוא זה שיזכה בסופו של דבר בגמר".

גם הגרסה הברונטית של רינת, האחות שירן, הייתה במוקד העניין של כמה זכרים בבית כולל "תקרית" אחת מסקרנת עם ג'קי שכללה נשיקה מעוממת בלילה והרבה דיבורים ביום שאחרי. "אני ממש לא מצטערת על מה שהיה לי עם ג'קי", טוענת שירן, "זו הייתה בסך הכל נשיקה ולא קרה משהו מעבר. כמו שזה היה ג'קי זה גם יכול היה להיות מישהו אחר. הוא חבר טוב וישנו ביחד בלילה ודברים קצת התחממו". 

ללא הנוכחות של נופר בבית את חושבת שמשהו בינך לבין ג'קי היה יכול להתפתח?
"לא נראה לי כי הוא בכלל לא הטעם שלי. אני רואה את ג'קי בתור ידיד ולא מעבר. הנשיקה הייתה התפלקות".

מה הולך להיות עם שתיכן מעכשיו? מה השאיפות?
"אנחנו רוצות לפרוץ קדימה בכל מה שאפשר. שירה, הנחיה, משחק, הכל מעניין אותנו ושם אנחנו רואות את העתיד שלנו".

תמשיכו להופיע בצמד או שתנסו כל אחת את מזלה במקביל?
"רק בצמד. אנחנו ביחד מבטן ולידה ולאורך כל הדרך".

אין תמונה
הנשיקה של שירן וג'קי. התפלקות

>> דו"ח קפון האח הגדול: יואב גנב את ההצגה