אין תמונה
בן. מדען, פרופסור או גורו?

אח גדול ונכבד.
אינך מכיר אותי, אך אני חש שמחובתי להסב את תשומת לבך למעשה חמור שנעשה בגניבה, בעזות מצח, בחסות החשיכה. מעשה נבלה הפוגע בך ישירות. אח גדול, אני חושש שבעת שהותך בחופשה פלשו זרים אל הווילה וכעת הם יושבים אצלך בסלון, כאילו היה זה ביתם. כאילו מעולם לא היה בובליל.

לא, לא, אחי! לא כדאי שתתקרב למוניטורים, אתה לא תאמין למראה עיניך. במקום דורבן, יושב על הספה דורבן לבקן, נטול קוצים בכלל, המעיד על עצמו שהוא פרופסור להכל ומי שלא מאמין יכול לשאול את יונה וולך. לא, לא זפזפתי בטעות לערוץ 33. יונה וולך, בבית שלך אחי!

לרגלי הפרופסור שרועות מלא בחורות שאינן שפרה. גם לא זאת עם הפוני. הם מנהלים ויכוח ער על משמעות החיים ועל מה זה בעצם "אושר". הפרופסור חופר לכולם במוח. הוא מכריז שאיידס הוא סתם הזייה של האנגלו-סקסים, שהדיכאון הוא המצאה של הפסיכיאטרים, שהומואים זה מגעיל ושדרווין כל כך טיפש שהיה נזרק ממונית הכסף אחרי מאתיים מטר.

 זאת עם הפוני שאינה עונה לשם שפרה נמסה בחדווה. "מוח גדול זה הרבה יותר סקסי מריבועים בבטן", היא זורקת לו, והוא מחייך לעברה ממעבה סנטרו הכפול. תוך כדי הדיון, מנסה הבחורה עם הפוני שאינה שפרה להתעלם מבחור לא סקסי (כי יש לו הרבה קוביות בבטן) שעמד במטבח ושטף כלים. כנראה שיש לבחור שם, אבל כולם מכירים אותו פשוט בכינוי "זה שנזרק רגע לפני החתונה על-ידי הבחורה עם הפוני שאינה שפרה". אני מנסה להעיר לו שאם היה שוטף כלים גם בבית אולי כל הבלגן היה נמנע, אבל אז מתחילה שיחה על אלוהים.

פרופסור מנחם הופך מכאילו מדען לכאילו גורו ומצהיר שהוא יכול לשכנע את כולם בקיום אלוהים בשתי דקות. הוא מתחיל לדבר על מעגלים וחמניות, ומתחרפן כשמזכירים את המילה אבולוציה. הדוגמנים – עדי נוימן וזה שנזרק על-ידי הבחורה עם הפוני שאינה שפרה - מגינים על כבודו של דרווין תוך הפגנת בקיאות מפתיעה. בתגובה שולף הפרופסור-גורו תנ"ך ומתחיל לקרוא בקול בספר יחזקאל. "לנביא היתה התגלות, הוא ראה כסא בשמיים!" הוא מכריז, "וגם לי היתה התגלות! כימית אמנם, אבל התגלות". אני שוב מוודא, כן, זה עדיין ערוץ 2.

אין תמונה
מרדכי. הקרם דה לה קרם

אוי, אח גדול, אח גדול. מה עוללו לך בווילה. במקום קרן חסיס אחת עסיסית ומשומנת קיבלנו שלוש נשים ש"נראות טוב לגילן". במקום ונסה קיבלנו כוכי. במקום בגדי ים מתוחים היטב קיבלנו את הטריינינג של שימי תבורי, ועד שכבר מכניסים לסבית לבית, מתברר שהיא הולכת לישון מוקדם כמו כל האמהות. ומה יהיה על הגריל הידוע? אחרי סטייקים כמו שי שטרית ואשר סימוני, אחרי נתחים כמו שחר וצבר שניצלו טוב טוב על האש, מה תעשה עם הפיקיות? שיפודי ירקות? ואיך שמים את פיי גוטמן על הגריל? הוא בכלל כשר?

אין ספק שנצטרך להתרגל לפולשים, שכן הם אינם מראים סימני עזיבה. כוכי העבירה את הלילה הראשון במריחת כל קרם אפשרי על פניה, כולל חצי חבילת חמאה מהמקרר. מילשטיין התאמן בלספור את הכסף שאין ובלהיות כריזמטי, לבד, מתחת לפוך. שימי התמזג עם הספה ופרופסור מנחם ניסה לשכנע את השטיח שהוא בסך הכל הזייה של מבריחי גבול איראניים. בחמש לפנות בוקר השטיח נשבר סוף סוף, גרר את עצמו לחדר האח הגדול, וביקש לעזוב את הווילה.