לא בטוח שיהודה לוי ידע לאן הוא נכנס, כשלקח על עצמו את התפקיד של נדב פלדמן בדרמת הפשע הבורר. מה שבטוח שהוא לא ידע לאן הוא נכנס כשהפקיד את עצמו בידיו החסונות של מדריך הירי, אדם שומר.

אם עדיין לא ראיתם את הסדרה, אז הנה הסיפור בקצרה: יש לך דש מיגאל הנאצי. יהודה לוי מגלם את נדב פלדמן, עובד סוציאלי, שמגלה יום אחד שהוא מאומץ, ושאביו הביולוגי הוא הבורר של העולם התחתון.

פלדמן נשאב אל תוך עולם הפשע על שלל גיבוריו. יגאל הנאצי, עמרם בולדוג, וכמובן, הבן השני של הבורר אבי הטחול. דמותו נסחפת לאט לאט אל תוך מעגל האלימות והוא מסומן כיורש.

יהודה לוי, רכב חדש, פפראצי (צילום: אלעד דיין)
יהודה לוי. למד לירות באקדח | צילום: אלעד דיין

בחזרה ליהודה לוי. אחרי שנים של טלנובלות, פסטיגלים, פרסומות, פפארצי וכמובן זוגיות עם נינט, עכשיו זה הוא והאקדח. האם נדב פלדמן יירש את הבורר? אולי זה מוקדם מדי. את הניסוי עם כדורים חיים הוא לא ממש עובר.

העולם של הבורר מלא בפושעים אלימים, סכסוכים שטופי דם וגברים בחליפות מוגזמות.
אז האם זאת הקצנה של המציאות? יצאנו עם יהודה לוי לאחר צהריים של פורענות. אנחנו פוגשים את חיים פנחס הידוע יותר כשוגון, שעמד בראש מחלק בילוש ביחידה המרכזית תל אביב. את העולם העברייני הוא מכיר כבר 30 שנה.

רוב העבריינים מסיימים את חייהם בגיל 40

לדבריו לא שווה להיות עבריין. "אם תסתכל על רוב צמרת הפשע בארץ, רובה סיימה את חייה באזור ה-40, 50 או בכלא או בקבר". מסתבר שמתחת לכמעט כל מרצדס נוצצת
מונחת לבנת חבלה.

לוי הגיע לצילומי העונה השנייה של הבורר אחרי חשבון נפש. אחרי שנה בה כמעט ולא עבד. רגע לפני שהתקבע סופית כשחקן של טלנובלות בלבד, והוא חשש להיתפס כפלקט. התפקיד הזה עשה לו טוב. רגע לפני יום הולדת 30, יהודה לוי חוזר אל תפקיד שמוציא את הכישרון שלו, ואנחנו חוזרים לסיור. תחנה הבאה - בית משפחת אלפרון.

את אהובה אלפרון הוא פוגש ביום לא פשוט. רק לפני חצי שנה איבדה את בעלה יעקב
שחוסל בפיצוץ מכוניתו, והבוקר נדחתה גם בקשתו של בנה דרור, שהורשע בסחיטה באיומים, לניכוי שליש ממאסרו. לדבריה האלימות בסדרה קצת מופרזת.