מיילי סיירוס טקס פרסי הילדים (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
מיילי סיירוס. בקרוב מובטלת | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

■ ערוץ דיסני האמריקאי הודיע כי העונה הרביעית של "האנה מונטנה" תהיה גם האחרונה. למעשה, מיילי סיירוס עושה קולות של "נמאס לי" כבר קרוב לשנה, ועכשיו התקבלה ההחלטה שמקבץ הפרקים שמצולם בימים אלה יהיה גם האחרון. העונה הסופית תעלה שם לשידור באביב הקרוב.

■ העונה האחרונה של "אבודים" תעלה לשידור בתחילת פברואר, אבל ברשת ABC כבר הודיעו שזה לא בהכרח אומר שזה הסוף: "אנחנו רוצים להפוך את 'אבודים' למותג, לשמור עליו בחיים, וחשוב לנו להמשיך איתו גם בשנים הבאות". מה זה אומר, בדיוק? השערות מדברות על פארק שעשועים ברוח הסדרה, סדרת המשך בשנים הבאות ואולי אפילו סרט קולנוע.

■ כוכב "חברים" מאט לבלנק חוזר לטלוויזיה - בתפקיד עצמו. השחקן יככב בסדרה "פרקים" של רשת שואוטיים, שעוסקת בסיטקום בריטי מצליח לו מופקת גירסה אמריקאית. לבלנק יגלם את עצמו, כשחקן הראשי שנבחר לככב בסיטקום, במקומו של הכוכב הבריטי המקורי.

■ ואפרופו "חברים" - לאליסון האניגן (לילי) מ"איך פגשתי את אמא" יש הצעה למפיקי הסדרה שלה: בואו נביא את ג'ניפר אניסטון שתגלם את את האם המסתורית, אשתו לעתיד של טד. אה-הא. כוכבת אחרת של הסדרה, קובי סמולדרס (רובין), אמרה באותה נשימה שממש לא אכפת לה אם מריל סטריפ תקפוץ להתארח. חיות בסיטקום.

■ שינויים גדולים ב-NBC: בסוף השבוע האחרון החליטה הרשת להפסיק את דימום הצופים המאסיבי שלה ולעשות רה-אורגניזציה לבלוק הלייט נייט: התוכנית החדשה של ג'יי לנו תעבור לשעה 23:35 ותקוצר לחצי שעה בלבד, הטונייט שואו עם קונאן או'בראיין תדחה ל-00:05 ואילו ג'ימי פאלון יגרר עד לשעה הקטנה של 1 בלילה.

ללנו, כך נראה, אין שום בעיה עם ההסדר החדש, למרות שהוא למעשה מקוצץ בחצי שעה. מקורביו של קונאן אובראיין, לעומת זאת, טוענים שהוא די מעוצבן. עד שכבר קיבל לידיו את מותג הטונייט שואו של NBC, שכבר עשרות שנים משודרת ב-23:30, הוא נאלץ לספוג שתי השפלות בבת אחת: שינוי בשעת השידור ואת קודמו בתפקיד כמקפצת רייטינג. אותם מקורבים טוענים שהוא עדיין שוקל את צעדיו. האופציות - לקבל את השינוי למרות התחושה הוא למעשה עצם בגרון של NBC, לחפש עבודה במקום אחר (רשת FOX, למשל, הביעה בו כבר עניין רציני) או לסרב למעבר ולהיכנס למאבק משפטי עם NBC על הפרת חוזה.

מה נותר לו לעשות, בינתיים? רק לצחוק על זה. אוב'ראיין התייחס במונולוג הפתיחה שלו בתוכנית של שישי האחרון לכל השמועות שאופפות את תכניות הלילה שלו ושל ג'יי. וזה מה שהיה לו להגיד: 

>>דיווח: דניס הופר "מוכן למות"