מרינה תשיר לנו סולו (תמונת AVI: ערוץ 24)
מרינה קבישר. (רדיו) חזק אוהבת | תמונת AVI: ערוץ 24

אחרי שהסעירה מדינה שלמה בעיקר בזכות נתוניה הפיזיים שנחשפו בעונה הראשונה של "הישרדות", מקבלת מרינה קבישר, זו שגם זוכה לגל שמועות אודות רומן לוהט עם אייל גולן, הזדמנות להפגין גם את הכישרון הורבאלי שלה.

בימים אלה נמצאת קבישר במו"מ עם ערוץ הספורט לגבי הנחיית שעשועון חדש, מין "מצלצלים" של עולם הספורט, אבל לא על זה אנחנו מדברים. בחודש הקרוב צפויה קבישר לעלות בתוכנית רדיו יומית חדשה בשם "תחת שמי ים תיכון" ברדיו לב המדינה (91 FM). ולא, אין לה בעיה עם השם ("אני לא צריכה להתכחש לנתונים שלי").

את התוכנית, שתשודר בשעות הצהריים, תגיש קבישר לצידו של זוהר ישראל, הכתב הוותיק של גיא פינס. השניים ידונו במוזיקה המזרחית בישראל ובברנז'ה הים תיכונית, כשבין השאר תוכלו לשמוע ראיונות עם זמרים מהתחום, אייטמים מהתעשייה ופינות מיוחדות. בפיילוט שנערך בשבוע שעבר ראיינו קבישר וישראל את איילן גולן, אותו אחד מהשמועות, מה שמיד גרם לנו להרים טלפון.

מרינה, מה שלומך?
"אני בשיא העצבים. זה נחמד שיום אחד את הולכת למופע של אייל גולן ויום למחרת את קוראת באינטרנט שאת ואייל גולן זוג. הייתי בשוק חיי".

דווקא חתיך, אייל גולן.
"זה לא קשור חתיך או לא חתיך. יש לי חבר, קוראים לו דיוויד, היינו עכשיו בחו"ל וכשחזרנו הלכתי עם עדי הימלבלוי להופעה של אייל גולן בקיסריה. מה, אסור לי ללכת להופעה? זה אומר שאני חברה שלו?".

רק באת להופעה, לא היה משהו מעבר?
"אני מכירה את אילנית עוד לפני אייל. אני חברה גם שלו וגם שלה".

אילנית שאלה אותך על זה?
"צחקנו על זה, היא יודעת שזה לא נכון. שלא ידביקו לי רומנים סתם, יש גבול. הדביקו לי גם את איציק זוהר וגם איזה תייר".

דיוויד החבר שלך לא מתעצבן מכל השמועות?
"ברור שהוא מתעצבן, הוא אמר לי 'את קצת קיצונית, לא? מדיוויד פישר את הולכת על אייל גולן?'"

ומה אייל אמר?
"אייל לא מתרגש משום דבר".

אין תמונה
קבישר. יש לה מה להגיד

ואחרי שפתרנו את עניין אייל גולן נותרה רק השאלה מה הקשר, בעצם, בין מרינה לבין מוזיקה מזרחית? "אני מאוד אוהבת מוזיקה מזרחית ומאוד מבינה בתחום", היא אומרת, "אני מזרחית בנשמה".

מי הזמר המועדף עלייך?
"יש כמה. הראשון שנחשפתי אליו זה אייל גולן".

ואילו לזוהר ישראל המגיש לצידה יש רק בקשה אחת: "אני מקווה שהעובדה שמדובר בתוכנית רדיו לא תמנע ממנה להגיע לאולפן בביקיני האדום שלה".

מרינה: "תודיעו לו שאני באה בפיג'מה".