ליידי גאגא גראמי 2010 (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
גאגא. מעניינת 5,740,053 גולשים | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

ליידי גאגא היא האדם הנעקב ביותר בטוויטר, עם 5,740,053 עוקבים. הגאגא הקליטה וידאו מיוחד לרגל המאורע תחת הכותרת TWEEN GAGA, כשהיא לבושה כמלכה. בריטני ספירס שהודחה מהתואר העלתה תמונה שלה מהסט של "גלי" עם כוכבי התוכנית. אולי בריטני קצת פאסה כי העמוד שלה לא באמת מנוהל על ידה אלא על ידי עוזריה.

נקמה כפולה: ג'סטין ביבר פרסם מספר טלפון של נער שפרץ לטוויטר שלו כדי שכולם יציקו לפורץ. הנער נקם ופרסם את מספרי הטלפון של כל האלפים שהתקשרו אליו, ביוטיוב. ג'סטין הסיר את המספר. חוץ מזה ביבר הודיע על שיתוף פעולה עם קניה ווסט, לאחר התכתבות אינטנסיבית ביניהם לעיני כולם.

בשבוע שעבר נהרג המנתח הפלסטי הבכיר של סלבס דרג א' בהוליווד בתאונה במליבו תוך כדי שימוש בטוויטר. ד"ר פרנק ראיין העלה את התמונה האחרונה תוך כדי נהיגה, צילום של הכלב שלו כמה דקות קודם לכן. כל התגובות לתמונה הן כעת תנחומים ו-RIP. לטוויטר אין מדיניות ברורה לגבי חשבונות של נספים. זה הזמן לעקוב אחרי הד"ר: אם יצייץ שוב זה אומר שהוא חיי.

 

אקסל רוז מ"רובים ושושנים" עדיין פעיל, לא בטוויטר. לאחר שלא השתמש בחשבון המון זמן הופיע פתאום טוויט המבשר שכל הופעות "רובים ושושנים" מבוטלות. תדהמה התחלפה בגיחוך כשנודע שמישהו השיג את הסיסמא לחשבון של אקסל. משום מה הטוויט עדיין שם. מסע הופעות הסחי של גאנז "סין הדמוקרטית" אמור להסתיים בברצלונה בקרוב. אקסל נוהג לבטל חצי מההופעות ובטח ימצא תירוץ אחר.

כתבת רייטינג נטע חוטר תכננה לפגוש את אביעד קיסוס, הוא יצעק לאסתי גינזבורג "שמנה", אסתי תסתובב ונטע תצלם. בסוף נטע לא הצליחה לצלם והסתפקה בארז דה דרזנר שהגיע גלמוד לאותו אירוע בלי התעניינות מצד אף גורם.

צפון קוריאה פתחה עמוד טוויטר רשמי. דרום קוריאה חסמה את הגישה אליו. עושה רושם שגם טוויטר חסמו אותו. כולם מפחדים מפיונגיאנג.

בפייסבוק אפשר להשיג יתרון נצחי על חבר כשאתה חוסם אותו, ומונע ממנו את היכולת לחסום אותך, לעד. זה נכון כל עוד לא מדובר במנכ"ל פייסבוק מארק צוקברג. הדיבור הוא שמארק האדם היחיד בפייסבוק שאי אפשר לחסום.

אדם המתחזה לכוכב "מחוברים" שי גולדן, פותח חשבון עם מבקרת העיתונות דבורית שרגל בעזרת פרופיל הפייק-גולדן. כדי לא להסתבך הוא קורא לדבורית "דורית" ומצייץ: "דורית שרגל הביעה מחאתה בבלוג הקלדנות וההגהה שלה על אורך כתבתי.‏ אומר זאת כך,‏ דורית:‏ שרגל הוא שם משפחה נורא.‏ פשוט נורא". שרגל כתבה בבלוג שלה על האורך המופרז של כתבתו של גולדן על כוכבת מד מן ג'נוארי ג'ונס, במוסף הארץ.

מורן לביא מדגימה יחסים מלאים בטוויטר: "עופר עושה לי מצגת עם כל הרעיונות שהיו לו ב-24 שעות האחרונות לבילוי משותף, שנייה לפני שנגמר הקיץ. מחזה מלבב". בטוויט אחר סיפרה איך אותו בויפרנד עבר איתה על כל הסטטוסים שצייצה מהבוקר.

אין תמונה
רונה לי. תעשי לי דרינק
פינת הספוטד: גיל רובינשטיין אבחן בטרמינל את כוכב "כוכב נולד" לשעבר ולאדי בלייברג. מיכל גרוסברג התבוננה בעמרי חיון מופתע מזה שפליטת נולד לרקוד רונה לי שמעון אשכרה מברמנת, בבר בשם רדיו EPGB. יואב שליו קלט את עו"ד נועם קוריס, שלאחרונה שלח מכתבי דרישת תשלום לבעלי קבוצות פייסבוק, בפלאפל מוסקו. אירית יוסילביץ' זיהתה את המאקרו טייקון יונה פוגל בחוף בהרצליה. הדס אסט נתקלת בשפקס, האדם החד ב"הישרדות", בג'פניקה רמת החייל. דב נבון שאל את דניאלה סהר בעלת 25 הנעקבים מה דעתה על "זוהי סדום".

מונח מבעבע מאוד השבוע הוא "פלאש". הכוונה לכוכב "תיכון השיר שלנו" לשעבר נמרוד פלשנברג, שעד לא מזמן אף היה מיוצג בסוכנות "לוק". המגזין התל אביבי "העיר" בחר בו כיורש הצעיר של רועי צ'יקי ארד. ארד בילה בזמנו עם אקסית של פלאש, למרות הפער.

טוויט השבוע שעבר שייך למורן שריר: "האקדח המעשן: בסמוך למסמך גלנט נמצאה שערה ארוכה".

שפקס - הקרנה של כלבים נגד חתולים (צילום: עודד קרני)
שפקס. תעשה לי רול עם קפון ובשבקין בפנים וקצת מנו מעל | צילום: עודד קרני
טוויט השבוע שייך לאמנית ניצן אנג'ל: "די מרגיז אותי שטוויטר הפך לפלטפורמה חופשית לדיבורים על סמים קשים וסקס בוטה. תקראו לי יפת נפש אבל יש דברים שלא אמורים לדון בהם בדלתיים פתוחות".

פינת הדילמה והפתרון: איך אפשר לדעת מי עוקב אחריך וגם אחר מישהו אחר בטוויטר? הפתרון: בכל פרופיל שהוא לא שלך יש בצד ימין באמצע רשימת "You both follow".

צוחק מי שמצייץ אחרון, XOXO.

העמוד של נמרוד קמר בטוויטר.