ה-BBC מסקר את מותו של טופז
טופז. בכל העולם | צילום:

אתרי החדשות והבידור בעולם מסקרים גם הם את מותו של דודו טופז - "כוכב ומלך הטלוויזיה הישראלי נמצא מת בכלא", זועקות הכותרות, ומיד אחריהן מופיע פירוט קורות חייו, תוך איכזור הרגעים המביכים בקריירה שלו.

 טופז בן ה-62 היה אחד הכוכבים הגדולים של ישראל אך בשנים האחרונות, כך נכתב, הקריירה שלו דעכה.  בכתבות השונות מפורט כי טופז נעצר במאי-יוני האחרונים, בחשד כי תקף בכירים בכירים בתעשיית הטלוויזיה לאחר שלא הצליח לקבל תכנית משלו, וכי היום סיים את חייו בתלייה בחדר המקלחת בבית המעצר. "אנשי מד"א שהגיעו למקום לא הצליחו להציל את כוכב הבידור הגדול של ישראל", נכתב.

גם ה-BBC הזכיר בכתבתו את התקריות השונות שנקשרו לטופז לאורך השנים; בין היתר ציינו את מקרה כוכבת הטלנובלות, נטלי אוריירו, אותה נשך טופז בשידור חי

רוב האתרים מזכירים גם את המקרה בו שבר את משקפיו של מבקר הטלוויזיה מאיר שניצר, וחלקם מספקים גם תזכורת למקרה "הצ'חצ'חים" המפורסם, ומזכירים כי באותם ימים טופז איבד חלק גדול מהקהל מעריציו בשל העובדה שתקף אותם ואת אנשי הליכוד.

אתרים אחרים, אמריקאים בעיקר, נלהבים עדיין משמו של טופז: "דודו טופז - שם מצחיק, פשעים חמורים", קראה אחת הכותרות. בכתבה, אגב, מסבירים לקהל הקוראים כי טופז לא נולד בשם הזה ומזכירים את שם משפחתו הקודם – גולדברג. 

דודו טופז התאבד - סיקור מיוחד ב-mako:

ציפי שביט שבורה וכואבת את התאבדותו של חברה הקרוב טופז. ראיון עצוב

טופז תיסרט לעצמו פרק סיום מפתיע ומזעזע אבל כל כך צפוי. יובל נתן נפרד

דודו טופז: עלייתו והתאבדותו של מלך הרייטינג

הסוף העצוב של "הראשון בבידור": דודו טופז שם קץ לחייו בכלא