אין תמונה
סיימון קאוול ומזגאן חוסייני. רגע, אז הוא לא הומו?

כוכבים יקרים, בואו נסגור את זה אחת ולתמיד - רוצים שנפסיק לכתוב שאתם מאורסים כשזה לא נכון? אז תפסיקו ללכת עם טבעות יהלום בגודל של ביצת יען! זה לא עוזר לנו, זה לא עוזר לכם, וזה פשוט יוצר פאקים באמינות.

ואנחנו לא מדברים על הסיפור הישן ההוא עם הכן-או-לא אירוסין של ברפאלי וליאו. הפעם מדובר בשופט ומפיק "אמריקן איידול", הבריטי הזעוף סיימון קאוול, שנסחף בימים האחרונים לתוך מערבולת שמועות מסחררת וכעת יוצא בהכחשה גורפת.

קאוול, כך פורסם, הציע נישואין לחברתו מזגאן חוסייני, מאפרת ממוצא אפגני. בנוסף, חוסייני בת ה-36 צולמה כשהיא עונדת טבעת יהלום ענקית, מה שרק חיזק את השמועות על האירוסין.

מקורות בתקשורת המשיכו וטענו שקאוול מתכנן חתונה ענקית, כזאת שעוד לא נראתה בשואוביז, כיאה לסלבריטי במעמדו. אפילו אימו של הכוכב, ג'ולי בת ה-84, סיפרה כי היא בשוק מהצעת הנישואין. "הייתי האדם הראשון אליו הוא התקשר לומר שהוא מתחתן", אמרה האם. "הוא מאוד מחבב אותה. היא אישה נחמדה ואני שמחה שהיא מאושרת. חשבתי שאמות לפני שאזכה לראות את סיימון מתחתן. אני כל כך שמחה שהוא מתחייב לבחורה הזאת". ידענו שסיימון בריטי, אבל אף אחד לא סיפר לנו שיש לו אימא פולנייה.

אלא שבניגוד לכל הנאמר לעיל, חברו הטוב של קאוול, מקס קליפורד, טוען כי סיימון מכחיש שהוא מאורס. "דיברתי עם סיימון ושאלתי אותו: 'תקשיב, אתה מאורס? זה נכון?' והוא אמר לי 'לא! לא. אני לא מאורס'".

ומה יש לקליפורד לומר על ההשתפכות של סיימון בתוכנית בריטית, בה אמר שחוסייני היא האחת ושהוא רוצה לראות סיימונים קטנים מתרוצצים סביבו בקרוב? "כן, הם זוג, וכן, הם מאושרים", אומר קליפורד. "אבל הם לא מאורסים. זה מגיע מסיימון עצמו". אז אנחנו לא מתווכחים עם קאוול. אם סיימון אמר, אנחנו עושים.

 >>בתי הקולנוע באירופה נגד "עליסה"