זאק בראף (צילום: Michael Buckner, GettyImages IL)
בראף. קפץ לבקר | צילום: Michael Buckner, GettyImages IL

אורי פפר ויעל גולדמן יהפכו רשמית לבעל ואישה בסוף השבוע הקרוב בקיסריה, בפני קהל של חברים, בני משפחה, סלבס מקומיים ואפילו סלב אחד בינלאומי - זאק בראף.

כן, מסתבר שכוכב הסדרה "סקרבס" והסרטים "גארדן סטייט" ו"הנשיקה האחרונה" הספיק להכיר טוב טוב את אורי פפר בזמן שהנ"ל שהה בלוס אנג'לס וניסה לפתח קריירת משחק. השניים הפכו לבאדי'ז רשמיים כאשר בראף ביקר בארץ לפני מספר חודשים ובילה כאן במחיצתו של פפר, אז גם הכיר את אשתו העתידית, יעל  גולדמן. השלישייה נפגשה שוב בארצות הברית כשאורי ויעל שהו שם בחופשתם האחרונה והופס, מהר מאוד מצא את עצמו בראף מוזמן לחתונה. אליה, כאמור, הוא כבר הגיע.

בראף נחת בארץ בלילה שבין רביעי לחמישי, ומאז הוא שוהה במחיצתם של הזוג המאורס. השחקן כבר נצפה בבר התל אביבי "סאבלט" יחד עם פפר וגולדמן, שבדיוק חזרה ממסיבת הרווקות שארגנו לה חברותיה בצפון. סביר להניח שעוד נראה אותו פה ושם עד האירוע עצמו, אז אל תבהלו אם אתם רואים מישהו שנראה בדיוק כמו ד"ר ג'יי.די מחוץ למסך הטלוויזיה - זה הוא. רק בלי החלוק הלבן והנוירוטיות.

רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

עוד בmakoבידור: אסי כהן נפש בסוף השבוע באילת, לאון שיינדרובסקי מדבר על הכל, קבלו את החדשה של ציון ברוך, הספרים של דודו טופז, כוכבי האח הגדול VIP מבלים בים, פפראצי: בר רפאלי משחקת טניס, יודה ונינט מחפשים דירה ומה עושה היום אסתי שייבן מ"כוכב נולד".