קים קרדשיאן וקניה ווסט אוכלים גלידה (צילום: Crystal / Splash News, Splash news)
פעם שלישית גלידה. היינו חייבים | צילום: Crystal / Splash News, Splash news

קולולולו! תגידו מאזל טוף לקניה ווסט וקים קרדשיאן, שבשעה טובה התארסו אמש מול בני משפחה קרובים וחברים בחגיגות יום הולדתה ה-33 של קים.

ווסט הפתיע את חברתו ואם בתו התינוקת כששכר עבורה איצטדיון שלם בסן פרנסיסקו, ומול כל יקיריהם כרע ברך והציע לה להינשא לו. היא, כמובן, אמרה לו "כן".

חדשות "E!", שהיו הראשונים לדווח על המאורע המרגש בחייה של כוכבת הריאליטי המצליח ביותר שלהם "משפחת קרדשיאן", חשפו כי קניה העניק לקים טבעת יהלום 15 קראט שעוצבה על ידי לוריין שוורץ. הצעת הנישואין לוותה בנגינת תזמורת שלמה ובמטח זיקוקי דינור.

לא מפתיע שווסט – שעל פי הדיווחים ביקש מקריס ג'אנר את ידה של בתה לפני ההצעה – בחר דווקא באיצטדיון כדי לשאול את השאלה החשובה. בשנה שעבר חשף קניה לפני קהל ענק בהופעתו כי הוא וקים מצפים לילד. בתם, נורת', נולדה לפני ארבעה חודשים.

עבור ווסט יהיו אלה נישואין ראשונים, אבל עבור קרדשיאן מדובר בחתונה שלישית: היא היתה נשואה בעבר למפיק דיימון תומאס מ-2000 עד 2004, וב-2011 נישאה בחתונה מתוקשרת וגרנדיוזית לשחקן ה-NBA קריס האמפריז – נישואין שנמשכו 72 יום בלבד. מחזיקים לה אצבעות שעם קניה זה יימשך קצת יותר.

>> פפראצי: נטע דנינו והחבר החדש צמודים

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

קים קרדשיאן (צילום: מתוך האינסטגרם של קים קרדשיאן, instagram)
תבואי ככה לחתונה, כן? | צילום: מתוך האינסטגרם של קים קרדשיאן, instagram