הם בילו את החודש שעבר בקפיצה מפריז לפירנצה ואז לאירלנד ופראג – אבל נראה שלקים קרדשיאן וקניה ווסט לא נמאס מאוכל של מטוסים.

השניים נצפו השבוע בשדה התעופה בדרכם לחופשה נוספת – הפעם בפונטה מיטה שבמקסיקו – ומקורות מדווחים כי מדובר בפיצוי על ירח דבש עגום ומטונף במיוחד, שלא ממש סיפק את הקרדשיאנית.

קים אמנם צייצה בשובם מאירופה: "היה לנו ירח דבש כל כך מרגיע ורומנטי באירלנד ופראג!", אבל מקורבים לשניים טוענים שהיא סבלה קשות במהלך החופשה הזו.  

"נשגב מבינתי איך בני הזוג גמרו באזור פורטלאויז באירלנד", אמר מקור. "יש שם בעיקר מישורים, כפרים עניים וכמה בתים לבנים שאפשר לראות בדרך לאתרי תיירות. לא רק שהם דילגו על האתרים הללו, הם בילו את כל ירח הדבש שלהם ברכיבה על אופני הרים בדרכים בוציות וקשות. זה לא יכול להיות רומנטי במיוחד, בטח לא עם שני עוזרים אישיים ושני שומרי ראש לצידם!".

עוד ב-mako סלבס:

למזלה של קרדשיאן, הסבל היה קצר למדי: "אחרי ארבעה ימים, קים היתה כה משועממת עד שהיא התחננה בפני קניה לטוס לפראג יום אחד מוקדם יותר כדי שיוכלו לקחת חלק במסיבות שלפני החתונה של הסטייליסט שלו, שהתקיימה בצ'כיה".

המקור הוסיף: "הכיף של קים הוא להתלבש יפה וללכת למסעדות מפוארות, לעשות קניות בבוטיקים היוקרתיים של אירופה. לא להתלכלך בכפר. ברגע שהם נחתו בפראג, קים יכלה לחזור ולהתגנדר ונראתה הרבה יותר מרוצה". אנחנו בטוחים שתמונות הביקיני שלה שיגיעו משם בקרוב יפצו גם אותנו על ירח הדבש המעפן.

קים קרדשיאן במקסיקו
מגיעים למקסיקו. עם בגדים

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +