תשכחו מזאק אפרון ומישל רודריגז: הזוג החדש הכי חם - שלא לומר רותח – בהוליווד הוא ללא ספק סופיה ורגרה (41) וג'ו מנגניילו (37). הזוגיות החדשה הזו נחשפה כשכוכב "דם אמיתי" וכוכבת "משפחה מודרנית" נצפו בדייט בבית קפה בניו אורלינס בתחילת השבוע, ולא ממש הסתירו את הלהט ביניהם.

עדי ראייה סיפרו למגזין "אס וויקלי" כי השניים "התחבקו והתנשקו כמה פעמים" במהלך הארוחה. "הם היו ידידותיים מאוד והסכימו להצטלם עם סועדים אחרים", הוסיפו המקורות.

ורגרה ומנגניילו נפגשו במאי האחרון בארוחת הערב לכתבים בבית הלבן, זמן קצר לפני שסופיה נפרדה מארוסה בשנים האחרונות, ניק לואב. "זה מאוד, מאוד חדש ביניהם. הם נהנים זה מחברתו של זה ולומדים להכיר אחד את השני", אמר מקור.

עוד ב-mako סלבס:

חדש? אולי עבור ורגרה, אך מנגניילו הודה בעבר שיש לו קראש על הכוכבת הקולומביאנית: "יש לה את הקטע הלטיני הזה", אמר בראיונות. "יש לה ישבן, קימורים, יש לה פנים יפיפיות, שיער יפה, היא מדהימה ויש לה אופי לוחמני".

"סופיה היא נערת חלומותיו של ג'ו", אישרו מקורבים לשחקן. "הוא מאוהב בה שנים. הוא תמיד היה דלוק עליה, אבל לה לא היה מושג מזה. בינתיים הדברים הולכים מעולה ביניהם". אם הם יתחתנו ויהיה להם ילד, הוא כנראה יהיה התינוק הכי סקסי בעולם.

סופיה ורגרה במונוקיני
זכה בלוטו

אין תמונה
עם הארוס לשעבר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +