לפני כמה ימים, כך נראה, ג'סטין ביבר למד שיעור חשוב בעניין מה לעשות כשאתה יוצא החוצה: פשוט אל. תישאר בבית, תעדכן את הטוויטר, או, לפחות, בפעם הבאה, כשאתה עולה על כלי רכב ממונע, תעשה לכולנו טובה ותדאג שזה יהיה וינסנט בלאק שאדו עם מנוע של 200 כוחות סוס ולא סאגווי.

עם זאת, תאמינו או לא, העובדה שהמעריצות שלו רודפות אחריו אינה הבעיה הכי גדולה של ביבר. הו, לא. על פי פרסומים שונים, הסאגווי מסוגל להגיע עד ל-40 קמ"ש. ובכן, אם זה נכון, ג'סטין מתמודד עם צבא מיומן של בנות שבשטח פתוח, כך מסתבר, מסוגלות להגיע למהירות הרבה יותר גבוהה. אוסיין בולט, מאחוריך. או מלפניך. או מצדדי... אוי, לעזאזל, פשוט חפש ערימת בנות שמנסה לחנוק את ג'סטין ביבר.

וגם, קצת מוזר, אם הדרך של המעריצות להרעיף על ג'סטין אהבה (מה קרה? פרחים זה כבר לא מספיק טוב?) היא לשלות אותו מהסאגווי ולהטיח אותו ברצפה, לא היינו רוצים לחשוב מה הן יעשו לו כשהן באמת יכעסו עליו. נניח, כשהוא יודע באופן רשמי שהוא יוצא עם מיילי סיירוס. או כשהוא יגיע לגיל 17.

כך או כך, הנה קטע שבו באמת לא נגענו (לא הצלחנו, הבנות נגעו בכל מה שאפשר היה) שילמד את ג'סטין לקח אחת ולתמיד: בפעם הבאה שאתה רוצה לנסוע בסאגווי, עשה את זה בתוך הקראוון שלך.

>> סטיב קארל עוזב את המשרד