אין תמונה
אז מי נראית טוב יותר? בר בשמלה מימין, ויקטוריה באותה תלבושת משמאל

כבר הספקנו להתרגל לתמונות של סלבריטאיות שמגיעות לאירועים שונים עם אותה השמלה, אבל בדרך כלל מדובר במחדל של המעצב, שביקש למשוך תשומת לב לאאוטפיט שיצר על חשבון המפורסמות האומללות, שבאופן טבעי יועמדו להשוואה זו מול זו. ואחת מהן, היו סמוכים ובטוחים, לא תאהב את זה.

הפעם לא ברור אם מדובר במחדל כזה, במחווה או סתם בסניליות קלה של הסטייליסט – אבל התוצאה היתה לא פחות מהזויה: בר רפאלי הגיעה השבוע לאירוע חגיגות 40 שנה למותג רוברטו קאוולי כשהיא לבושה בשמלה ייחודית בעיצובו. אלא שעינם החדה של העורכים של המגזין הבריטי "מארי קלייר" זיהו את השמלה הזאת מיד. היא נלבשה, מסתבר, על ידי ויקטוריה בקהאם לפני לא פחות מארבע שנים.

המגזין מיהר להעלות סקר זריז באתר, ולשאול את הגולשים את מי הם מעדיפים בשמלה – את בר או את ויקטוריה. ולמרות שפוש היא אייקון מקומי פופולארי, דווקא רפאלי היא זאת שזכתה לתגובות חמות.

"לגמרי בר. היא נראית יותר רכה בתלבושת. מצטערת, אבל ויקטוריה נראית כה קשוחה יחסית לבר", כתבה הגולשת גייל. שרה הגיבה: "עד כמה שאני אוהבת את ויקטוריה, אני חושבת שבר גורמת לשמלה להיראות קצת יותר קלאסית ורומנטית, אז היא זוכה". ודון סיכמה: "בר מנצחת, בלי ספק!". ומה אתם אומרים?

בר רפאלי- אירוע רוברטו קוואלי (צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
בר רפאלי. נראית טוב יותר מויקטוריה? | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL
בר רפאלי, אירוע רוברטו קוואלי (צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
בעצם, אין סיכוי שהיא לא יותר יפה מויקטוריה | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL

>> וגם להדס פדרמן וענבל שלוי יש משהו גדול במשותף. מה הוא?