אפשר לומר קולולולו: קים קרדשיאן וקניה ווסט נשואים רשמית, כך מדווחים אתרי הבידור בעולם. השניים נישאו מוקדם יותר הערב בטקס פרטי בפורט די בלבדרה, מבצר מהמאה ה-16 שניצב בפירנצה.

בחתונה נכחו כמובן בני משפחתה של קים וחבריהם הקרובים של בני הזוג. אביה החורג של קרדשיאן, ברוס ג'אנר, הוביל אותה בדרך לחופה ומסר אותה לבעלה.

רק אמש חגגו קים (33) וקניה (37) במסיבה מפוארת בגני ורסאי שבפריז, ובמהלך המסיבה הנעימה את זמנם הזמרת לנה דל ריי שנאותה להופיע עבורם במיוחד. יום קודם לכן אירח המעצב ולנטינו את קימייה ופמלייתם לבראנץ' חגיגי מחוץ לפריז.

ווסט וקרדשיאן התארסו באוקטובר האחרון, כשקניה כרע ברך ביום הולדתה של קים והציע לה נישואין באיצטדיון בסן פרנסיסקו לעיני בני משפחתה וחבריה הקרובים. לשניים יש בת משותפת, נורת', שלדבריו של קניה נוצרה בזמן טיול משותף שלהם בפירנצה.

קים וקניה מסיבת חתונה (צילום: KCS Presse / Splash News, Splash news)
אתמול לפני מסיבת טרום החתונה | צילום: KCS Presse / Splash News, Splash news

"מצחיק עד כמה קניה היה מתוח", אמר מקור ל"פיפל" על החתונה. "הוא ללא ספק הבין את כובד המעשה שהוא עומד לעשות. בבוקר הוא עוד חייך, אך ככל שהטקס התקרב, יכולת לראות שהמתח מתחיל להשפיע עליו. זה מאוד שכיח בקרב חתנים".

וגם לא ממש מפתיע: בעוד שעבור ווסט מדובר בחתונה ראשונה, קרדשיאן כבר רגילה לצעוד לחופה בשמלת כלה ולומר "איי דו".

בשנת 2000 היא נישאה למפיק דיימון תומאס, ואילו לפני שלוש שנים היא עשתה זאת עם הכדורסלן קריס האמפריז, לו היתה נשואה 72 יום בלבד לפני שהודיעה על כוונתה להתגרש. עם קניה, יש לקוות, היא תשרוד קצת יותר.

קלואי קרדשיאן
קלואי וברוס מגיעים לחתונה

עוד ב-mako סלבס:

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +