גאגא בשעווה (צילום: John W. Ferguson, GettyImages IL)
גאגא. הייתם מאמינים שזאת בובת שעווה? | צילום: John W. Ferguson, GettyImages IL

אמני השעווה של מאדאם טוסו התעלו על עצמם. השבוע נחשפו שמונה (!) העתקי שעווה שונים של ליידי גאגא בתחפושותיה המטורפות.

כנראה שהם לא הצליחו להחליט באיזה לוק "גאגאי" לבחור מתוך המגוון הרב, אז בצעד חסר תקדים הם הלכו על שמונה "גאגות" שונות וזהו. הבובות המרהיבות יוצגו בניו יורק, לאס וגאס, לונדון, הוליווד, אמסטרדם, ברלין, הונג קונג ושנחאי. כל עיר והגאגא שלה.

אתם מוכרחים להודות, שהבובות כל כך דומות למקור, שממש קשה להבחין שלא מדובר בדבר האמיתי. גאגא היא האמן הראשון בהיסטוריה, שמקבל כל כך הרבה העתקים שונים. ככה זה כשאת מייצרת אינספור לוקים ייחודיים בשנה (שלא נאמר, בשבוע).

גאגא בשעווה (צילום: David Livingston, GettyImages IL)
או לה לה. תודו שזה נראה הכי אמיתי | צילום: David Livingston, GettyImages IL

ואם בתחפושות של גאגא עסקינן, בימים אלו גאגא מנסה להתקבל לעבודה חדשה כמרצה בבית הספר הגבוה לעיצוב הנחשב ביותר בניו יורק- Parsons School for Design. מקורב לזמרת מסר לצהובון בריטי: "היא רוצה להשתמש בחוש האופנה האוונגרדי שלה ובאובססיה שלה לאמנות בכדי לפתוח בקריירה אקדמית".

"שום דבר עדיין לא סופי, אבל היא ממש רוצה לשלב במסגרת ההרצאות שלה אלמנטים של לימודי מוסיקה, תרבות פופולרית ולימודי מדיה. גאגא מקווה שההוראה תוכיח לאנשים, שהיא הרבה יותר מסתם כוכבת פופ ראוותנית", הוא שיתף.

אז אם אתם רוצים ללמוד מרזי האופנה הביזארית של גאגא, כדאי שתתחילו לברר על מסלולי המלגה של האוניברסיטה היוקרתית. אנחנו, בכל אופן, ממליצים לליידי לשמור את שמלות הבשר שלה לעצמה.

גאגא בשעווה (צילום: Ian Gavan, GettyImages IL)
שפץ הופעתך מיד - שאל אותי כיצד | צילום: Ian Gavan, GettyImages IL
גאגא בשעווה (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
אז איזו גאגא אתם הכי אוהבים? | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

>> ריהאנה בגדה בבן זוגה (שבגד בה)