באוקטובר 2020 הדוגמנית כריסי טיגן שיתפה בכאב גדול על כך שעברה לידה שקטה עם בנה השלישי, זאת לאחר שהתמודדה עם סיבוך משמעותי בהיריון שכלל דימומים בלתי פוסקים. בזמנו, היא שיתפה את החדשות המצערות בפוסט ארוך ושובר לב בעמוד האינסטגרם שלה, ובו בישרה על החוויה הקשה שעברה לצד תמונות מצמררות מחדר הלידה. "לא הצלחנו לעצור את הדימום ולתת לתינוק שלנו את הנוזלים שהוא צריך", סיפרה בזמנו טיגן - והוסיפה: "ג'ק עבד כל כך קשה להיות חלק מהמשפחה הקטנה שלנו, והוא יהיה, לנצח". 

כעת, אחרי שקצת יותר משלוש שנים חלפו מאז ההחוויה המצערת, טיגן מספרת שהיא הצליחה לתקשר עם בנה המת. בפוסט ששיתפה באינסטגרם לכבוד יום הולדתה ה-38, כריסי שיתפה את 43 מיליון העוקבים שלה כיצד בחרה לחגוג - וחשפה בין השאר שעברה טיפול באמצעות קטמין נגד דיכאון - ובמהלכו הצליחה לראות את ג'ק. "היה לי יום הולדת מאוד נחמד. נפגשתי עם חברים, ערכתי ארוחת צהריים נהדרת עם חבריי - ואז עשיתי טיפול בקטמין, וראיתי את התינוק ג'ק וכמה פינגווינים מוזרים שבכו ובכו ובכו". 

View this post on Instagram

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

טיפול באמצעות סם הקטמין הוא טיפול שנעזר במינונים נמוכים של תרופות הרדמה דיסוציאטיביות במטרה לסייע בהפגת חרדה ודיכאון. טיפול מהסוג הזה עשוי לגרום להזיות ולשינוי בתפיסה של המטופל. בשנים האחרונות, קטמין, שהיה מוכר יותר כסם מסיבות מסוכן ואף נכלל  בישראל בפקודת הסמים המסוכנים - הפך לאמצעי לטיפול בדיכאון כאשר מטפלים מוסמכים משתמשים בו באופן מדוד.

View this post on Instagram

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

כזכור, טיגן ובעלה הזמר ג'ון לג'נד (44) חובקים היום ארבעה ילדים משותפים: לונה בת ה-7, מיילס בן ה-5 - ובשנה האחרונה נולדו אסתי בת ה-11 חודשים ו-וורן בן ה-7 חודשים. לידתו של וורן הגיעה לעולם בהפתעה גמורה - חמישה חודשים בלבד לאחר הולדת בתם השלישית, אסתי. טיגן סיפרה בזמנו כי השניים הביאו אותו באמצעות אם פונדקאית - שהתהליך איתה החל עוד ב-2021, הרבה לפני שהיא הצליחה להרות בצורה טבעית עם אסתי. 

כריסי טיגן וג'ון לג'נד הביאו לעולם בן  (צילום: instagram)
כריסי וג'ון עם בנם וורן שנולד ביוני האחרון | צילום: instagram