לזה לא ציפינו: הדוגמנית כריסי טיגן ובעלה, הזמר ג'ון לג'נד, הפתיעו בענק כשחשפו אמש (רביעי) כי הביאו בן רביעי לעולם - זאת חמישה חודשים בלבד אחרי שנולדה בתם השלישית, אסתי. בפוסט ארוך ומרגש, טיגן סיפרה כי השניים הביאו את הקטנצ'יק באמצעות אם פונדקאית - שהתהליך איתה החל עוד ב-2021, הרבה לפני שכריסי הצליחה להרות בצורה טבעית עם אסתי.

"מאז שאני זוכרת את עצמי, תמיד רציתי ארבעה ילדים", כתבה כריסי. "היו לי ארבע בובות, ותמיד החזקתי אותן בזרועותיי. ישנו ביחד כל לילה, ונתתי לכל אחת את אותה כמות הנשיקות כדי שאף אחד לא תקנא", הודתה.

View this post on Instagram

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

טיגן התייחסה במילותיה גם ללידה השקטה שעברה לפני כשלוש שנים. "אחרי שאיבדתי את ג'ק", כך בוחרת טיגן עד היום לקרוא לתינוק שלא שרד, "לא חשבתי שאוכל לשאת עוד תינוקות", סיפרה. "למען האמת, חסמתי את זה במחשבה שלי, אבל דבר אחד אני זוכרת בבירור - היתיי מוקפת באנשים שרצו לוודא שלא עבור שוב את האובדן והכאב הזה".

על הליך הפונדקאות טיגן כתבה: "בשנת 2021 הגענו לסוכנות פונדקאות עם כוונה לברר לגבי שתי פונדקאיות, שכל אחת מהן תביא לנו ילד או ילדה בריאים, בערך כמו תאומים. בשלב מסוים בתחילת מסע הפונדקאות שלנו, יצאתי מהטיפול, ירדתי במדרגות ואמרתי לג'ון: 'אני רוצה לנסות להיכנס להיריון - רק עוד פעם אחת. גם אם זה לא יעבוד נהיה בסדר, כבר חווינו את הגרוע מכל'", שיתפה. 

כריסי טיגן עם האם הפונדקאית שלה (צילום: צילום מתוך עמוד האינסטגרם של כריסי טיגן)
טיגן מנשקת את הבטן של האם הפונדקאית בזמן ההיריון עם אלכסנדר | צילום: צילום מתוך עמוד האינסטגרם של כריסי טיגן

"הבטחתי לו שלא משנה מה יקרה, אני אהיה בסדר. אני זוכרת שאמרתי לו שאני לא יכולה להמשיך לתהות כל חיי אם הייתי צריכה לנסות שוב. התחלנו מחדש את הליך ההפריה, אותו תהליך שהביא לנו את לונה ומיילו. היו לנו עוברים חדשים, ושמחנו כל כך לגלות שזה עבד – אנחנו בהיריון עם הבת הקטנה שלנו, אסתי.

"פחות או יותר באותו זמן, פגשנו את הפונדקאית הכי מדהימה ואוהבת שיכולנו לדמיין – אלכסנדרה. ידעתי שהיא חיבור מושלם עבורנו ברגע שדיברנו אותה. כל המשאלות והחלומות שלנו התאימו. רציתי להיות חברה שלה, רציתי שהילדים שלנו ישחקו, רציתי שנאכל ארוחת ערב ביחד ורציתי להניח את הראש שלי על הבטן שלה ולהרגיש את התנועות והבעיטות. 

אלכסנדר, הבן הרביעי של כריסי טיגן וג'ון לג'נד (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של כריסי טיגן)
כמה מתיקות. אלכסנדר המתוק | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של כריסי טיגן

"העובר הראשון לא שרד, ואני לא אשכח כמה היא נלחמה להגיע מוכנה לפעם השנייה. כמה היא נתנה מהגוף שלה. המחיר הנפשי של לעבור את זה בשביל עצמך הרבה פחות כבד מאשר לעבור את זה בשביל אחרים", כתבה טיגן. "נהניתי מהשליש הראשון של ההיריון שלי, כמובן עם קצת פחד, אבל לא שונה מכל זוג אחר. בהמשך ההיריון שלי שמחנו לגלות שאלכסנדרה נכנסה להיריון עם בן, הילד שלנו", סיפרה. 

"דקות לפני חצות, ב-19 ביוני, זכיתי לראות את האישה הכי יפה, החברה שלנו, הפונדקאית שלנו, יולדת בתוך כאוס - אבל עם הרבה כוח ואהבה. אנחנו רוצים להודות לך על המתנה שהענקת לנו, ואנחנו כל כך שמחים לספר לעולם שהוא כאן, עם שם שמחובר אלייך לנצח", כך בחרה לספר טיגן על שמו של בנם, וורן אלכסנדר סטפנס, שנקרא על שמה של הפונדקאית, אלכנסדרה. "הלב שלנו והבית שלנו מלאים באופן רשמי. וג'ק שלנו – אנחנו יודעים שנשיקות המלאכים הם ממך". איזה מתוק הוא, נמסנו!

 

View this post on Instagram

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)