הלילה (בין א' ל-ב') ישודר הראיון הנפיץ ביותר של השנה האחרונה, בו מככבים הנסיך הארי ומייגן מרקל. השניים שוחחו במשך 90 דקות עם חברתם הקרובה, המגישה אופרה ווינפרי, ועוד טרם שידורו הצליח הראיון לעורר סערה לא קטנה בבריטניה ובעולם כולו.

עם הידיעה על קיומו של הראיון ביקשה המלכה מהארי ומייגן לסגת מכלל התארים המלכותיים שנותרו להם, ובכך הוציאה אותם באופן רשמי מהמשפחה. בשבוע שעבר עובדים לשעבר של מייגן מרקל יצאו לתקשורת עם עדויות קשות על בריונות מצידה של מייגן ובארמון אישרו כי הם יפתחו בחקירה, ולסיום יצא הטיזר האחרון לראיון השערורייתי, בו מייגן כינתה את משפחת המלוכה "הפירמה" והאשימה אותם ב"הנצחת השקרים" עליה ועל הארי. כעת, רגע לפני שישודר בעולם כולו, נחשפים פרטים אחרונים על הראיון שצפוי להסעיר את הארמון.

הארי ומייגן בזום (צילום: אינסטגרם, getlitpoet)
פותחים הכל. הנסיך הארי ומייגן מרקל | צילום: אינסטגרם, getlitpoet

הראיון ישודר ברשת CBS וצפויים לצפות בו עשרות מיליוני אנשים. על פי דיווחים מעבר לים, אופרה ווינפרי קיבלה על השיחה עם הארי ומייגן לפחות שבעה מיליון דולר, וה"וול סטריט ג'ורנל" דיווחו כי מדובר בסכום שנע בין 7-9 מיליון דולר. הפרסומות שישודרו לאורך הראיון תומחרו בהתאם, ורשת CBS מכרה 30 שניות פרסומיות בלא פחות מ-325 אלף דולר.

ומה לגבי התוכן שיעלה בשיחה? רשת CBS הגדירו את הראיון כ"חסר גבולות", ובארמון המלוכה נחרדו מהמחשבה ששמה של קייט מידלטון יעלה בשיחה. כזכור, היחסים בין קייט ומייגן עלו על שרטון עוד בתקופתן בבית המלוכה, וגם וויליאם והארי מתקשים לשקם את היחסים שלהם, שהחלו להידרדר עם הידיעה על עזיבת הארמון. "אם מייגן תבחר לדבר בגלוי על היחסים עם קייט, הנזק שעלול להיות למשפחת המלוכה הוא עצום", סיפר מקורב למשפחה. "יש למייגן את הכוח לחשוף מה באמת קרה בינה לבין קייט, ובין וויליאם והארי".

הארי מייגן וויליאם וקייט. מרץ 2020 (צילום: getty images)
ידברו על היריבות? | צילום: getty images

יחד עם זאת, מקורות שמעורים בתוכן השיחה מסרו ל-Page Six כי למייגן יש רק "מילים טובות" על קייט, ואין לה כל כוונה לפתוח את הסכסוך המורכב בראיון עם אופרה.

הראיון ישודר מחר, יום שני, בשעה 21:30 בyes דוקו וב- STINGTV.