הדרמה בארמון המלוכה עולה שלב: שעות אחרי שארמון באקינגהאם הודיעו כי יחקרו את הטענות על בריונות כלפי עובדים מצידה של מייגן מרקל, טיזר נוסף לראיון השערורייתי של הארי ומייגן אצל אופרה ווינפרי יצא – והוא מסעיר את בריטניה.

בטיזר לראיון, שישודר בשבועות הקרובים ברשת CBS, אופרה שואלת את מייגן איך היא מרגישה ביחס לעובדה שהארמון ישמעו אותה מספרת את האמת שלה, והתשובה שלה לא נותנת לבריטנים לנוח. "אני לא יודעת איך הם היו יכולים לצפות שאחרי כל הזמן הזה עדיין נשתוק, כשהם ממלאים תפקיד פעיל בהנצחת השקרים לגבינו", היא ביקרה בחריפות את הארמון. "ברור שזה בא עם סיכון לאבד דברים, אבל הרבה כבר אבד".

View this post on Instagram

A post shared by 4th Member Podcast (@4thmember)

הטיזר יצא כאמור שעות בודדות אחרי שה"טיימס" דיווח תלונה של עובד לשעבר בארמון המלוכה, שלפיה הדוכסית "הובילה לעזיבתם של עובדים וחתרה תחת עובד אחר". בהודעה רשמית שהוציא הארמון המלוכה נכתב שההאשמות "מדאיגות מאוד", ובארמון יזמנו את העובדים מאותה תקופה בניסיון לברר את פרטי האירוע ולהפיק לקחים. "בבית המלוכה התקיימה מדיניות של 'עבודה בכבוד'. לא נקבל ולא נסבול התעמרות או הטרדה במקום העבודה", נאמר בהודעה.

עורכי הדין של הארי ומייגן כינו את ההאשמות "מידע מטעה ופוגעני", והדובר האישי של מרקל התייחס גם הוא לפרסום ואמר: "הדוכסית הצטערה לשמוע על ההתקפה על אופייה, במיוחד כאדם שסבל מהתעמרות. היא מחויבת לתמוך בכל מי שחווה כאב וטראומה. הדוכסית נחושה להמשיך במשימתה ולהוות דוגמה".

לא ברור אם התזמון של פרסום הטיזר הוצמד להאשמות הקשות נגד מייגן ולאישור של הארמון כי הטענות יחקרו, אבל בשעות האחרונות התקשורת הבריטית כולה סוערת בעקבות ההאשמה הנגדית של מייגן כלפי הארמון.