בחודש יולי עלה לטיקטוק סרטון נפיץ במיוחד, שגרף כבר למעלה מ-13 מיליון צפיות ומסעיר את הרשת עד לרגע זה. בסרטון ג'וליה קארולן (23), מארחת בסניף היוקרתי של מסעדת הסלבס Nobu שבניו יורק, חושפת מי מהכוכבים שהגיעו לסעוד במקום נחמד, מי השאיר טיפ מכובד, ואת מי עולם המסעדנות צריך להחרים. אחרי שהיילי בולדווין קיבלה את הציון המכפיר 3.5 (מתוך עשר) היא פרסמה התנצלות, וכעת היא פותחת את הסוגייה בהרחבה.

היילי פרסמה בשבוע האחרון שני סרטונים בהם היא משוחחת עם הפסיכיאטרית ד"ר ג'סיקה קלמונס על סוגיות שונות שקשורות לבריאות הנפש. היילי כבר פתחה מולה את ההתמודדות המורכבת שלה עם הרשתות החברתיות שגרמו לה לחרדה ואפילו לתחילתו של דכאון, ובסרטון הנוכחי שפורסם היא דיברה שוב על תקרית המארחת.

View this post on Instagram

A post shared by Lingua de Sogra (@linguasograig)

"הייתי עצובה כשראיתי את הסרטון שלה", היא אמרה. "אין תירוץ לגסות רוח והרגשתי רע שזו הייתה החוויה שלה איתי. זה עשה אותי נורא מתוסכלת כי אף פעם אי אפשר לדעת מה אנשים עוברים. אני זוכרת שהיו זמנים בחיים שלי שהייתי כל כך עצובה ושבורת לב שתקשורת עם אנשים הייתה מורכבת עבורי. הלוואי שאף פעם לא הייתי מתנהגת כך כלפיה, אבל אני בן אדם וגם אני טועה והתנהגתי בצורה שלא התאימה לי. אני לא רוצה להתנהג ככה. אני מנסה להשתפר כל יום ואני רוצה להמשיך ולגדול כאדם, ואני פתוחה לתיקונים של אנשים".

היילי, כזכור, הגיבה מיד עם צאתו של הסרטון והתנצלה בפני ג'וליה. "רציתי להגיד שאני מצטערת אם התייחסתי אלייך בגישה רעה או בוויבים לא טובים. זו אף פעם לא הייתה הכוונה שלי!", האי כתבה. "קשה לי לשמוע שהייתה לך חוויה רעה איתי, אבל אני שמחה שהערת את תשומת ליבי כדי שאוכל להשתפר! מקווה שניפגש שוב כדי שאוכל להתנצל גם באופן אישי". ג'וליה, אם תהיתם, הגיבה להיילי שהיא מלכה. גם אנחנו חושבים.