על הכוח של הרשתות החברתיות כבר הכברנו במילים ורוב האנשים בעולם כבר מבינים שכל מה שקורה – קורה בטלפון שבכף היד שלנו. מי שמבינה את זה קצת יותר טוב מכולם זו דוגמנית העל היילי בולדווין, שנתקלה בסרטון בטיקטוק והתנצלה בפני המפרסמת באופן אישי.

ג'וליה קארולן (23) היא מארחת יפהפיה שעובדת באחת המסעדות הנוצצות בניו יורק – Nobu. את המסעדה המבוקשת והיקרה להחריד פוקדים בעיקר אנשי עסקים וסלבס מהביצה העולמית, וכולם ללא יוצא מן הכלל - עוברים דרך ג'וליה.

View this post on Instagram

A post shared by @linguasograig on

המארחת פתחה חשבון טיקטוק לפני מספר ימים ובו פרסמה שלושה סרטונים – שהפכו לוויראלים בטירוף – ובהם היא מדרגת את מידת הנחמדות של הסלבס שהגיעו לאכול במסעדה. היילי שלנו קיבלה ציון של 3.5 מתוך עשר (!), וג'וליה הסבירה: "זה יהיה שנוי במחלוקת, אבל פגשתי אותה מספר מכובד של פעמים והיא תמיד הייתה לא נחמדה".

הסרטון הגיע למיליוני אנשים וגרר עשרות אלפי תגובות – אחת מהן מהיילי בולדווין בכבודה ובעצמה, שראתה את הסרטון והחליטה להתנצל: "הסרטון הזה הגיע אליי ורציתי להגיד שאני מצטערת אם התייחסתי אלייך בגישה רעה או בוויבים לא טובים. זו אף פעם לא הייתה הכוונה שלי!", היילי הגיבה. "קשה לי לשמוע שהייתה לך חוויה רעה איתי, אבל אני שמחה שהערת את תשומת ליבי כדי שאוכל להשתפר! מקווה שניפגש שוב כדי שאוכל להתנצל גם באופן אישי". ציבור המארחים והמארחות: דעו שיש לכם כוח רציני.

View this post on Instagram

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on