אתמול סיפרנו לכם על המארחת שגרמה להיילי בולדווין להתנצל בפומבי אחרי שאמרה שהיא הייתה "לא נחמדה כל פעם שהגיעה למסעדה", וכעת סערה חדשה מתעוררת בעקבות כוכבת ענקית שנופלת אחרי היילי – והיא קיילי ג'נר.

אם לא עקבתם אחרי הסנסציה החדשה של טיקטוק, בואו נכניס אתכם ללופ: לפני מספר ימים הופיע באפליקציית הסרטונים חשבון של גברת בת 23 העונה לשם ג'וליה קארולן, שעבדה במסעדת הסלבס היוקרתית – Nobu. במסגרת עבודתה ג'וליה פגשה את כל המי ומי של הביצה ההוליוודית, ובסדרת סרטונים שפרסמה בטיקטוק היא דירגה את מידת הנחמדות שלהם - כשעל חלקם סיפרה סיפורי זוועה, ובניהם גם על קיילי.

View this post on Instagram

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

אחרי שג'וליה פתחה על היילי ביבר הופיעה התמונה של קיילי ג'נר, והדבר הראשון שהיא עשתה זה לגחך. "היא הייתה בסדר אבל היא השאירה רק 20 דולר טיפ על ארוחה של 500 דולר. תעשו עם האינפורמציה הזאת מה שאתם רוצים", ג'וליה סיפרה, ודירגה את קיילי 2/10 (!).

בשונה מהיילי, קיילי לא מיהרה לפרסם כל התנצלות או תגובה, אבל כשהגולשים שמעו שהמיליארדרית הצעירה בעולם (עד לא מזמן לפחות), שכל האינסטגרם שלה מלא בפרסומים מעוררי קנאה, השאירה טיפ כל כך זעום – הם לא חשבו לרחם עליה אפילו לרגע.

"אני לא מצליחה להפסיק לחשוב על זה שקיילי שמה רק 20 דולר טיפ. אני ענייה ואני שמה יותר טיפ מזה", צייצה אחת המגיבות. "יש לי משהו משותף עם קיילי: שנינו שמים 20 דולר טיפ על ארוחות", כתב אחר והוסיף: "הקטע הוא שהארוחה שלי עולה 80 דולר, ושלה 500", ומגיבה נוספת כתבה: "אחרי הסיפור של ה-20 דולר טיפ מלצרית אחרת סיפרה שהם לא השאירו טיפ בכלל במקום אחר. פעם הייתי מעריצה של קיילי". אנחנו לא מומחים בניהול משברים, אבל כן היינו מייעצים לקיילי להתחיל לשים טיפ. והרבה.