אם חשבנו אי פעם שיש גבול לחוצפה האנושית, משפחת קרדשיאן דאגה עבורנו לדוגמה מגעילה במיוחד, כשהמטרה היא לא אחרת מטרו תומפסון הקטנה.

הכל החל כשאמה, קלואי, העלתה סרטון חמוד שלה עם טרו, כשהן מאזינות לשיר ילדים ומצחקקות. רבים מהעוקבים התמוגגו למראה של השתיים, אך כיאה לטובי הלב שברשת, לא מעט מנצלים את ההגנות שמאחורי מסך המחשב והמקלדת, כשאחת מהמגיבות על הפוסט אף ציינה שטרו "לא חמודה".

A post shared by Khloe Kardashian Snapchats❕ (@khloesnapchats) on

כמובן שאחרי עשור של ריאליטי קלואי אמורה להיות כבר חסינה לתגובות הציבור, אבל כשזה מגיע לבת הבכורה שלה - אל תתעסקו איתה. ובכלל, נדמה שגם אחרי כל השנים האלה קשה לה להפנים שיש אנשים שסתם נהנים להיות מרושעים כלפי זרים ברשת.

"איזה אדם בוגר שמכבד את עצמו בכלל מגיב על מראה של ילד?", צייצה קלואי. "איזה מין בן אדם מגעיל את? זה פתטי שאת כל כך אומללה". לאחר מכן, כשצייצנית אחרת חיזקה אותה, היא המשיכה וענתה: "היא לוזרית. אין לי כבוד לאנשים כאלה. לאנשים יש זכות לדעות ותחושות משלהם אבל למה שתצייצי דבר כזה, ואם את חייבת - למה שתתייגי אותי?".

Baby True

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

אגב, קלואי גם חטפה ביקורת ברשת כשסיפרה שהיא לחוצה לגבי החזרה לעבודה ועזיבת השגרה היומיומית עם טרו. "מה העבודה שלך, להתאפר? זה בטח ממש מתיש!", ענו לה הטרולים, בעוד אחרים ציינו שיש לה את המותרות להביא את טרו איתה לעבודה. היי, אף אחד לא אמר שקל להיות קרדשיאנית, אבל לפחות היא תוכל להתנחם בחשבון הבנק שלה.