ברשימת התשובות שלא מומלץ לתת למעריצים שמבקשים ממך חתימה "את דוחה אותי" נמצאת בוודאות בטופ פייב, שלא לומר במקום הראשון. אבל זה לא עצר את ג'סטין ביבר מלומר בדיוק את זה למעריצה אוסטרלית בת 20, שהעזה לבקש סלפי בהשתתפותו של כוכב הפופ.

ביבר, שמופיע בימים אלה באוסטרליה ובניו-זילנד כחלק מסיבוב ההופעות שמקדם את אלבומו Purpose, צולם כשהוא מוקף מעריצות במלבורן.


הזמר, שנעצר על ידי הגרופיות מחוץ ללימוזינה כשהוא אוחז בכוס גלידה, סירב לחתום ולהצטלם. ההערה הגסה "תראי אותך, את דוחה אותי" הופנתה לסבאח חלל, בת 20 ממלבורן, שנשמעת בסרטון כשהיא מפצירה בביבר: "אני מחכה לזה מאז 2009":

כלי תקשורת מסביב לעולם כבר מזדרזים להאשים את ביבר באיסלאמופוביה, אבל חלל עצמה, למרבה הפלא, דווקא לקחה את העניין בקלות יחסית. למחרת התקרית הלא-נעימה היא צייצה "ג'סטין הוא בן אדם, לא רובוט. יש לו רגשות, ומכעיס אותי שאנשים לא מתחשבים בזה". ובכן, אולי היית צריכה להתחשב יותר במרחב הפרטי המקודש שלו?


ואולי שווה גם לביבר לשקול מחדש את יחסו למעריצים. בכל זאת, זו לא התקרית הראשונה (או השניה) מהתקופה האחרונה בה הוא מתייחס למעריציו בזלזול. נקווה שלביקור בישראל הוא יגיע עם מצב רוח מפויס יותר.

ג'סטין ביבר, פברואר 2017 (צילום: TMZ)
ההוכחה שג'סטין הוא בן אדם ולא רובוט: הוא הסתובב עם כתם חשוד במכנס לאחרונה | צילום: TMZ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם