איך שלא נסתכל על זה, לי לוי מצליחה להישאר בסביבה כנגד כל הסיכויים. אחרי שעלתה לכותרות וירדה מהן מהר מאוד בעקבות פרסום מערכת היחסים הקצרה בתבל שניהלה עם יהודה לוי, לוי הבת ממש לא מתכוונת לוותר על הפוטנציאל של פרסום זוגי.

הפעם היא ממש לא מבזבזת זמן על שחקנים או כדורגלנים (זוכרים שהיה גם גישוש קל עם איציק זוהר?) והולכת היישר על הג'קפוט - לא פחות ולא יותר מיאיר נתניהו, בנו של ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו.

מתברר שבתקופה האחרונה לוי ויאיר, בנו הבכור של נתניהו, מבלים יחד לא מעט מזמנם הפנוי. השניים הכירו על ידי חברים משותפים ועל פי מקורבים אליהם, לוי מתכוונת להישאר בסביבתו של נתניהו.

עוד ב-mako סלבס:

כידוע, נתניהו יצא עד לא מזמן עם סנדרה לייקאנגר, סטודנטית נורבגית איתה ניהל מערכת יחסים של כשנה וחצי. מערכת היחסים בין השניים נחשפה בתקשורת הנורבגית וסוקרה בה רבות, אולם מעולם לא אושרה על ידי גורמים מצדו של נתניהו. כל זה כמובן לא מאוד שינה אחרי שתיעדנו את הזוג בארוחה משפחתית עם הוריה של לייקאנגר.

לייקאנגר ונתניהו נפרדו לא מזמן וחזרו זה לזרועות זו במה שמתברר עכשיו כקאמבק זמני בלבד, שכן התיעוד מהבילוי שלו עם לוי מוכיחים שהזוגיות הזו לגמרי מאחוריו ונתניהו פנוי להמשיך הלאה.

אתמול בערב השניים תועדו כשהגיעו לבילוי עם קבוצת חברים באחד מהברים בתל אביב. מיותר לציין שנתניהו הגיע מלווה בקבוצת מאבטחים ומשך לא מעט תשומת לב, אולם תשומת לבנו הייתה נתונה לבלונדינית הבוהקת שעמדה לצדו. הם אמנם על פרופיל נמוך כמתבקש, אבל מהמקום הם יצאו יחד במה שנראה, על פי מקורבים, כתחילתו של קשר עם פוטנציאל לזוגיות רצינית. 

מה שאותנו עניין לא פחות זה העובדה שנתניהו הבן מגלה כבר העדפה ברורה בנשים בגילו הצעיר. אחרי לייקאנגר הנורבגית, גם לוי נשארת בתחום היפייפיות הנורדיות, כשעלתה לארץ מדנמרק לפני בסך הכול כשנה.

לי לוי בתגובה: "אין תגובה".

מטעמו של נתניהו טרם התקבלה תגובה.

לי לוי ויאיר נתניהו (צילום: ברק פכטר)
יאיר, בוא, בוא הביתה | צילום: ברק פכטר

לי לוי ויאיר נתניהו (צילום: ברק פכטר)
קדימה בוודקה רד בול | צילום: ברק פכטר

לי לוי ויאיר נתניהו (צילום: ברק פכטר)
ממי, שחררי את הקש | צילום: ברק פכטר

לי לוי ויאיר נתניהו (צילום: ברק פכטר)
זה פחות סקסי ממה שאת חושבת | צילום: ברק פכטר

לי לוי ויאיר נתניהו (צילום: ברק פכטר)
אפשר לבוא איתכם? | צילום: ברק פכטר

לי לוי ויאיר נתניהו (צילום: ברק פכטר)
מתים לראות את הבית של נתניהו מבפנים | צילום: ברק פכטר

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +