קשה לומר שזה לא היה צפוי בהתחשב בהיסטוריה שלהם, אבל ספק אם ג'סטין ביבר ואורלנדו בלום ציפו שהמריבה הפיזית הראשונה שלהם תתועד בוידאו ותעלה לרשת. ובכן, נחשו מה?

סרטון שעלה לאתר TMZ הבוקר מציג את השחקן הבריטי (37) בזמן ויכוח זועם עם הזמר הצעיר (20) מחוץ למסעדה באיביזה, ועל פי שני עדי ראייה – רגעים ספורים לאחר מכן בלום אף היכה את ביבר בפניו.

בסרטון אמנם לא ניתן לראות את האגרוף, אבל שומעים את ביבר צועק לעבר בלום "מה קורה, ביץ'?" בתחילת הקטע, לפני שאורלנדו ניגש אליו ומתחיל לדבר איתו. חבריו של ג'סטין מנסים להפריד בין השניים, אבל אורלנדו ללא ספק חותר למגע ומנסה לתפוס את הכוכב פנים מול פנים.

עוד ב-mako סלבס: 

על מה כל המהומה? מסתבר שביבר לא היה מרוצה במיוחד מהשמועות על קשר רומנטי בין האקסית שלו, סלינה גומז, ובין בלום. השניים צולמו מבלים יחד באפריל האחרון ונראו מבוהלים כשצלמי הפפראצי תפסו אותם. ביבר, לעומת זאת, נצפה כשהוא קרוב מאוד לאשתו לשעבר של בלום, מירנדה קר, בתצוגה של "ויקטוריה'ס סיקרט" ב-2012.

וכדי להוסיף שמן למדורה, ג'סטין אף פרסם תמונה של קר בביקיני עם אמוטיקון של כתר באינסטגרם זמן קצר אחרי הקטטה עם אורלנדו, אך מיהר להסיר אותה. אז איך תסתיים הדרמה המביכה הזו? אנחנו קצת מקווים שהשלב הבא הוא קרב חתולות בין מירנדה וסלינה.

סלינה גומז ואורלנדו בלום (צילום: Splashnews)
סלינה ואורלנדו. בא לעזרת חברה | צילום: Splashnews
ג'סטין ביבר בוהה בדוגמניות
ביבר וקר. כבר הרבה זמן הוא מנסה לבחוש שם
מירנדה קר (צילום: מתוך האינסטגרם של ג'סטין ביבר)
הפוסט שביבר העלה ומיהר להוריד. בוגר מאוד | צילום: מתוך האינסטגרם של ג'סטין ביבר


mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +