קרב הענקים בין יובל שמלא לגיל מרנץ, מנצחי העונה הראשונה והשנייה של "נינג'ה ישראל", יגיע לשיאו במקצה חצי הגמר שייצא לדרך במוצאי שבת הקרובה (אחרי החדשות, ערוץ 12). אלופי הנינג'ה האהובים יתחרו ראש בראש על המקום הראשון במקצה הקשוח הזה והם ממש לא מתכוונים לעשות הנחות אחד לשני.

בשביל מרנץ, שעבר דרמה סוערת בשלב המוקדמות, האתגר הזה הולך להיות יותר מנטלי מפיזי. כזכור, הוא נפל בגשר הקוביות, עזב את המסלול נסער וקיבל הזדמנות שנייה כשהסתבר שזה ממש לא היה באשמתו כי הקובייה השנייה בגשר סודרה בזווית לא אפשרית. בפעם הראשונה נחשפנו לצד אחר של מרנץ וגילינו שמאחורי הזקן המטופח שהפך לסימן ההיכר שלו, מסתתר בחור רגיש אבל גם סופר סופר חזק מנטלית.

פשפשנו בתמונות העבר של מרנץ ובדקנו איך הבחור הקשוח הזה היה נראה עד לפני כמה שנים, כשתחרות הנינג'ה עוד הייתה חלום רחוק והזקן היה בשלבי צמיחה מוקדמים מאוד. הייתם מזהים אותו ככה אם הייתם פוגשים אותו ברחוב?

גיל מרנץ (צילום: מתוך "אנשים", קשת 12)
זה הזקן גדול יהיה. גיל מרנץ | צילום: מתוך "אנשים", קשת 12

מה שבטוח, עם זקן או בלי, על המסלול נמדדים לפי פרמטרים אחרים לגמרי ולמרנץ יש משימה לא פשוטה בכלל: להוכיח שהתקרית במוקדמות הייתה מכה קלה בכנף ושהשנה שום דבר לא יעצור בעדו בדרך למידוריאמה.