בחודשים האחרונים מעיין אשכנזי פתחה פרק חדש בחייה לאחר סיום מערכת היחסים המתוקשרת עם אביחי אוחנה. הפרידה המפתיעה אחרי 3.5 שנים גרמה למעיין, לדבריה, להוריד במשקל בצורה דרסטית ולא מבוקרת: "לא היה לי תיאבון ונכנסתי לאימונים חזקים כדי לא להגיע למקומות חשוכים נפשית, והאמת שגם לא אכלתי כלום", היא סיפרה אתמול ל-mako סלבס.

הבוקר הגיעה מעיין, שהיא כזכור גם מאמנת כושר מקצועית לתוכנית "פאולה וליאון" וסיפרה על הקשיים הרבים שליוו את הפרידה, ובפרט על התגובות הרבות שהיא מקבלת מאז, שהן ברובן תגובות שליליות ופוגעניות. "אני קצת מופתעת, אנחנו חיים בתקופה כל כך קשה ואני לא מצליחה להבין למה אנשים מתעסקים, סליחה על הביטוי, בחרא של אחרים במקום בעצמם", היא אמרה בנחרצות. "סיפרתי שאחרי הפרידה חזרתי לגור אצל אמא שלי ואביחי נשאר בדירה המשותפת שלנו, אז המון אנשים אמרו: 'ברור שהיא תעזוב, הרי כל הציוד וכל החפצים שלהם - הוא קנה'. אני לא אגיב על זה".

מעיין אשכנזי (צילום: אלון חן, פרטי)
צילום: אלון חן, פרטי

עוד סיפרה מעיין בתוכנית על הימים הקשים שהיא ואביחי עברו: "היינו זוג מנצח, קלף אס. היינו זוג מאוד מיוחד, אני כל הזמן אומרת שאני לא חושבת שאי פעם אני אחווה עוד זוגיות כזאת. היו בה המון דברים שאין בכל זוגיות רגילה".

כאשר היא נשאלה האם היא ואביחי נותרו בקשר, ענתה מעיין: "אני לא אקרא לזה חברים טובים כי אני לא אוהבת את המילה הזאת, אבל אני רוצה להגיד לכם ולכל 'הנשמות הטובות' - זה נגמר כמו באגדות, היה במאי הכי טוב לפרידה הזאת וזה בורא עולם. זה נגמר בהמון הכלה, כבוד, הדדיות ואהבה גדולה. בכינו, אני חושבת שבחיים שלי לא בכיתי ככה, וגם הוא. אני לא זוכרת את עצמי בוכה ככה אף פעם, זה כמו להיות אחרי אבל, זו הבנה שנכון לעכשיו - זהו".

מעיין אשכנזי (צילום: אלון חן, פרטי)
מנסה להתגבר. אשכנזי | צילום: אלון חן, פרטי"אני יודעת שלפרסום יש מחיר מאוד כבד, אני יודעת שאנחנו צריכים לתת את האוכל הזה קצת לאנשים שאוהבים אותנו, אבל אני לא חייבת והחלטתי שאת הסיבה לפרידה אני שומרת לי ולאביחי", ענתה אשכנזי כאשר נשאלה מה גרם לפרידה. "אני מכבדת אותו, עד היום האחרון שלי אני אכבד אותו ואת המשפחה שלו ואני לא אדבר על הסיבה שבגללה זה נגמר".