מעיין אשכנזי (צילום: אלון חן, פרטי)
"לא רציתי להיכנס למקומות חשוכים נפשית" | צילום: אלון חן, פרטי

ב-20 באוגוסט נפל דבר בעולם הבידור הישראלי: מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה נפרדו זה מזו. "תאמינו לי, לנו זה כואב יותר", כתבה אשכנזי אחרי הפרידה, "אני מודה, עשיתי הכל כדי לשמור עלינו, שמרתי, טיפחתי, דאגתי והגנתי כמו בולדוזר במשך כל השנים על כבודי ועל כבודו של אביחי, ואני לא מתכוונת להרוס את זה עכשיו או אי פעם".

מאז הפרידה לא אביחי ולא מעיין התראיינו או דיברו על הנושא לעומק. בשיחה של מעיין עם mako סלבס, היא סיפרה כי אכן עברו עליה ימים לא פשוטים והיא אף הורידה במשקל בצורה דרסטית ולא מבוקרת. "עקבות תקופה פחות טובה שלי עם עצמי, שכללה אכילה רגשית לא מבוקרת במשך 4 שנים, עליתי המון במשקל", אמרה אשכנזי.

מעיין אשכנזי (צילום: אלון חן, פרטי)
"עליתי במשקל, ואחרי הפרידה לא היה תיאבון". אשכנזי | צילום: אלון חן, פרטי

"לא הכרתי את עצמי ככה. עליתי עשרה ק"ג.  בתור מאמנת כושר שמהווה דוגמא למתאמנות שלי אכזבתי את עצמי, לא הצלחתי להסתכל במראה. שאלתי את עצמי כל הזמן אם הייתי רוצה שככה מאמנת הכושר שלי תרגיש, כי כשאני הולכת לאימונים מחוץ לסטודיו שלי ומפנקת את עצמי - הכי חשוב לי לראות רבאק של המאמן. אני הייתי רחוקה מזה", היא המשיכה.

מעיין אשכנזי (צילום: אלון חן, פרטי)
"חשוב לי להגיד את הדברים כמו שהם" | צילום: אלון חן, פרטי

"זה השפיע עליי גם פיזית וגם נפשית. הקש ששבר את גב הגמל היה אחרי הפרידה שלי ושל אביחי. לא היה לי תיאבון ונכנסתי לאימונים חזקים כדי לא להגיע  למקומות חשוכים נפשית, והאמת שגם לא אכלתי כלום", חשפה מעיין. "היו ימים שהכנסתי לגוף רק קפה. אני לא גאה בתהליך הזה כי הוא לא היה בצורה הכי בריאה ומבוקרת - אבל חשוב לי להגיד את הדברים כמו שהם .תודה לאל, הסגר לא הזיק מבחינת תזונה. אני מתעסקת בספורט ואוהבת את זה ומודה לאלוהים שלפעמים כשאני מגיעה למקומות שבהם אני פחות אוהבת את עצמי, אני מזכירה לעצמי שהעבודה שלי כמאמנת מתחילה קודם כל באהבה עצמית".

מעיין אשכנזי (צילום: אלון חן, פרטי)
צילום: אלון חן, פרטי

_OBJ