אין תמונה
מנו. שלום בואשים מפורסמים

כמו רוב עם ישראל, שמשאיר את המצות מאחוריו וחוזר לשגרת היום יום, גם משתתפי "הישרדות אולסטארס", שבילו את החודש האחרון על אי בודד בפיליפינים, ייאלצו להתרגל שוב למציאות הישראלית. במילים אחרות - עונת האולסטארס סיימה להצטלם, ובימים הקרובים יחזרו כולם ארצה.

החל מסוף השבוע הקרוב כבר תוכלו לראות ברחבי תל אביב את נתן בשבקין, מרינה קבישר, מירית וקנין, אביגיל פרל, טל אנגלנדר, מעיין פורטר ועידן קפון. את השורד השמיני בחבורה, דן מנו, שהצטרף לחבורה בפיליפינים היישר מלונדון בה הוא מתגורר ואף עובד בחברת הייטק - אל תחפשו. מנו עלה על טיסה ישירה מהפיליפינים ללונדון ואם תעברו שם בימים הקרובים תוכלו למצוא אתו מנשנש פיש אנד צ'יפס כשהוא מצ'פר את עצמו על תקופה של תת תזונה.

טל אנגלנדר - הישרדות אולסטארס טסים (צילום: mako)
אנגלנדר. מעניין איך יסתר עם דן מנו | צילום: mako

ולשאלת השאלות - מי הגיע לאיזה שלב במשחק? עשו טובה ואל תשאלו אותם, כי כולם חתומים על הסכם סודיות הרמטי ונעול. דן מנו, אגב, כתב בפייסבוק שלו לפני כמה שעות שהוא מעולם לא שמח כל כך לחזור ללונדון. מה זה אומר? אנחנו רק יכולים לשער.

את צוות הפקת הסדרה, כולל המנחה גיא זוארץ, אל תחפשו עדיין בארץ. החבורה נשארה בפיליפינים, ואליהם  יצטרפו בקרוב מאוד מתמודדי העונה החמישית, שתצולם ברצף בתקופה הקרובה. מה שאומר שזוארץ יבלה עוד כמה חודשים טובים הרחק מהבית והמשפחה, וזאת הסיבה שלאשתו יעל בר זוהר ולבנם יהלי היה כל כך דחוף לבלות איתו שם את הפסח. אתם יודעים, אם מוחמד לא בא אל ההר.

גיא זוארץ בפיליפינים חוגג יום הולדת (צילום: גיא קרן)
זוארץ חוגג יום הולדת בפיליפינים. לשנה הבאה בישראל הבנויה | צילום: גיא קרן

>>סער ובולבולון עובדים על הקשר