אין תמונה
דנה. המטרה: סער

אם גם אתם ממכורי "האח הגדול", אתם בטח יודעים שלדיירת החדשה בבית, דנה רחמימוב, יש אקס שהיא לא מפסיקה לדבר עליו ולהגיד כמה היא שלמה ומאושרת עם העובדה שהם כבר לא ביחד. 

אז תכירו את מי שאחראי לאושר הזה: עודד מויאל, איש יחסי ציבור תל אביבי ומפיק מסיבות במועדוני העיר. אמנם מרגע שנכנסה לבית, רחמימוב הצהירה שהיא מעוניינת לכבוש את סער שיינפיין (ואף עשתה צעד ראשון במסיבת הסילבסטר), אבל התכנון המקורי שלה היה בכלל להיכנס לבית עם מויאל, כשעוד היה על תקן בן זוג.

מויאל ורחמימוב היו חזק בזוגיות במשך שנה שלמה ואף התגוררו ביחד במשך 3 חודשים בדירתו של מויאל. לאודישנים לתוכנית, יודעים לספר מקורבים, הגיעו השניים ביחד במטרה להיכנס כזוג אך בסופו של דבר הם נפרדו, איש איש הלך לדרכו ורחמימוב נכנסה לבית הכי נצפה במדינה כרווקה.

כזכור, כשרחמימוב נכנסה לבית סיפרו מנחי התוכנית, אסי עזר וארז טל, שמויאל פנה להפקה בבקשה להתקבל לבית, והבטיחו שיש סיכוי שזה עוד יקרה. כמו שזה נראה כרגע לא היינו בונים על זה אבל מה שבטוח, אם איילה רשף תודח, שיינפיין יכול להיות רגוע. יש לה מחליפה.

"אני עודד מויאל", מבהיר מויאל, "יש לי את הסיפור המורכב שלי, הגעתי מבית שאן לתל אביב לפני 10 שנים והגעתי לאן שהגעתי בזכות ולא בחסד. אם אני אכנס לבית הזה אני צריך להיכנס בזכות עצמי ובזכות האדם שכולם מכירים ולא בעקבות דנה. לא מעניין אותי להיכנס לשם בתור האקס שלה וזה לא נראה טוב".

איך אתה מתרשם ממנה עד כה?
"אני מאחל לה בהצלחה ושיהיה לה רק טוב, הקשר הזה מאחוריי וטוב שכך".

היא כל הזמן אומרת שם שבגדת בה.
"לא בגדתי בה, היה לי חוסר אמון בה וכשסיימתי את הקשר הכרתי את החברה החדשה שלי, שגם לה קוראים דנה והיא מועמדת לתחרות מלכות היופי הקרובה של ישראל".

עודד מויאל, דנה רחמימוב, האח הגדול (צילום: mako)
דנה ועודד בימים יפים יותר | צילום: mako

>> שוברי קופות: "אווטאר" עובר את המיליארד